Neljapäeval toimub Haapsalus e-arvetele ülemineku teabepäev

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Marge Lepp, rahandusministeeriumMarge Lepp, rahandusministeeriumi e-arvetele ülemineku projektijuht on üls teabepäeval esinejatest. Foto: ekraanitõmmis koolituse videost.

Rahandusministeerium kutsub Läänemaa ettevõtjaid osalema „Eesti e-arvetele ülemineku 2016“ teabepäeval, mis toimub 21.aprillil.

Teabepäeva eesmärk on selgitada Eesti e-arvetele ülemineku eesmärke ja jagada praktilisi näiteid e-arvete koostamiseks ja saatmiseks kasutatavatest süsteemidest. E-arvetega arveldamise kohustus era- ja avaliku sektori vahel sätestatakse raamatupidamise seaduses. Seadusemuudatuse eelnõu menetlemise korral rahandusministeeriumi planeeritud ajagraafikus peaks ettevõtete kohustus saata avaliku sektori asutustele üksnes e-arveid jõustuma 2017. aasta 1. jaanuarist. 

Tasuta koolitus toimub 21. aprillil algusega kell 10.00 Haapsalu linnavalitsuse saalis. Koolitusele on oodatud Läänemaa mikro-, väike- ja keskmise suurusega ettevõtete, FIEde, mittetulundusühingute ja korteriühistute juhid ning (pea)raamatupidajad. Ettevõtte kohta võib registreerida kuni 2 osavõtjat.

Infot koolituse ja registreerimise kohta saab Läänemaa Arenduskeskuse kodulehelt.

E-arvete kohta leiab lisainfot rahandusministeeriumi kodulehelt.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments