0

Lääne Elu paberleht laupäeval, 23. jaanuaril

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Noarootsi kool. Tarmula

Noarootsi sild lõi Haapsalu ja valdade vahele kiilu

Noarootsi vallavalitsus tahab käima lükata vajalikud rattad, et hakata analüüsima, milline saaks olla püsiühenduse täpne trass, tehnilised lahendused ja võimalik hind. Ka tuleb tegeleda Haapsalu tagalahe seisundi uurimise-parandamisega, sest suuresti sõltub silla ehitamine ka keskkonnamõjudest.

Ridala vald on otsustanud Noarootsi püsiühenduse loomisele kaasa aidata, Haapsalu linnapea Urmas Suklese sõnul on tegemist aga utoopilise projektiga.

Valimisea alandamine – ühed poolt, teised vastu

Riigikogu otsustas, et tuleva aasta kohaliku omavalitsuse valimistel saavad esimest korda oma hääle anda ka alaealised. See muudatus on tekitanud noortes segadust.

Noarootsi gümnaasiumi ühiskonnaõpetuse õpetaja Margus Maiste kõnealust seadusemuudatust ei poolda, põhjendades seda asjaoluga, et põhjalikumalt räägitakse valimistest alles gümnaasiumi lõpuklassis.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Ardi
Ardi

Kunnile. Juba ei tea mitmendat korda loen su teretamise lugu. Palun ära enam seda lugu paku, sest jään arvama, et sinusugust teretada ongi vähe napakas.

kunn
kunn

No muidugi on Suku jaoks kõik utoopiline peale tema enda äri framare.
Sild Haapsalust Noarootsi on väga odav ja efektiivne. Pantaks püsti postid ja sinna rippsild, mis kannaks autosid ja merelahte see ei häiriks.
Loomulikult tuleks Suku linnapea ametist juba ammu tagandada, sest tegu on tõesti stagnandiga.
Kunagi töötasin administraatorina ühes majutusasutuses ja matslikumat meest, kui Sukut ma ei kohanud. Uksest sisse astudes kunagi ei teretanud klienditeenindajaid.

vot
vot

nii.

kahjuks
kahjuks

sukles=stagnatsioon.

Limpass
Limpass

Mida arvavad sillaehitusest Noarootsi ja Ridala volikogud? Kas raha on valdade finantsprognoosi planeeritud? Miks tõmmatakse tühja koha pealt teema ülesse? Pean tühjaks kohaks,sest ei usu, et Ridala või Noarootsi on valmis finantsvastutust võtma. Aga eks mõni mees tahab endale ausammast ehitada.

pavlik morozov
pavlik morozov

algul lapsed valima, varsti lapsed sõdima, meenub POL POTH ja Adolf ja ka esimees Mao ässitas lapsed oma vanemate vastu.

wpDiscuz