0

Väinamere Liinid valmistuvad jaanideks

Avatar

Kristjan Kosk

kristjan.kosk@le.ee

Parvlaev Hiiumaa

Väinamere Liinid valmistub jaaniajal teenindama Kuivastu–Virtsu liini läbi aegade rekordvõimsusel. Sellega seoses tuleb liinile ka kolmas parvlaev.

Väinamere Liinide teenindusjuht Anu Hiiuväin rääkis, et kolmanda laeva lisamiseks graafikusse tuli muuta osa reiside aegu.

„See on vajalik selleks, et ennetada laevade vabagraafikule minekut tippaegadel ja tagada reisijatele kindlad väljumisajad,“ selgitas Hiiuväin. Seetõttu on ka osal ostetud e-piletitest väljumisaeg kuni 25 minuti ulatuses muutunud. Muudatus puudutab siiski ainult vähem kui kolmandikku reisidest, reisija ise oma piletiga midagi tegema ei pea.

Muudetud reiside e-pileti omanikud saavad lähiajal SMS-lühisõnumi või e-kirja vastava infoga,“ lisas Hiiuväin.

Kui liinil sõidab kolm laeva ühel ajal, on väljumiste vahed ühest sadamast tippajal vähem kui pool tundi. Sarnased sõidugraafikud on Väinamere Liinidel plaanis ka suvisel tippajal juulikuus.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz