0

Läänemaa koolid võistlesid kergejõustikus

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Kaugushüppe parimad

C-klassi kaugushüppe parimad: (vasakult): Karmen Räli, Eliis Maria Koit, Hanna-Liisa Salf. Foto: erakogu

 

Läänemaa koolispordi liidu võistlus kergejõustikus peeti sel aastal 18. mail 14 kooli osavõtul. Ilmaga seekord ei vedanud, kuid võistlema tulnud lapsed ei lasknud sellest tujul langeda ning häid tulemusi tehti palju.

Tublimad medalivõitjad olid D-klassis Keity-Liina Kallas (Nõva põhikool) 4 kuldmedaliga ja Robin Särg (Haapsalu põhikool) 2 kuldmedaliga.
C-klassi tüdrukuist said 2 kulda Karmen Räli (Haapsalu linna algkool) ja Eliis-Maria Koit (HPK) ning poistest võitis 2 kuldmedalit Kairon Kull (Risti põhikool).

B-klassi tüdrukuist oli edukaim Anna-Maria Vjazemski (Haapsalu põhikool) 5 kuldmedaliga ning poistest Kevin Sakson (Haapsalu põhikool) ja Erki Mitman (Noarootsi kool) mõlemad 2 kuldmedaliga.

Kaja Ladva

 

Tüdrukud D-klass

60 m
1. Keity-Liina Kallas Nõva 2003 8,7
2. Maily Märss Ridala 2004 9,0
3. Reli Rosenberg Ridala 2004 9,1

kaugushüpe 
1. Keity-Liina Kallas Nõva 2003 4,03
2. Maily Märss Ridala 2004 3,87
3. Reli Rosenberg Ridala 2004 3,78

pallivise
1. Helen Alp Ridala 2003 36
2. Maily Märss Ridala 2004 32
3. Carolin Kamberg Uuemõisa 2004 30,5

kõrgushüpe
1. Keity-Liina Kallas Nõva 2003 1,35
2. Maily Märss Ridala 2004 1,20
3. Kleer Jaani Ridala 2005 1,15

600 m
1. Keity-Liina Kallas Nõva 2003 1,59,0
2. Trinity Õismets Vatla 2003 2,12,1
3. Maily Märss Ridala 2004 2,13,3

Tüdrukud C-klass
60 m

1. Karmen Räli HLA 2002 8,5
2. Eliis-Maria Koit HPK 2002 8,7
3. Hanna-Liisa Salf HLA 2002 8,7

kaugushüpe
1. Eliis-Maria Koit HPK 2002 4,56
2. Karmen Räli HLA 2002 4,29
3. Hanna-Liisa Salf HLA 2002 4,15

pallivise
1. Aulike Põllumägi Ridala 2002 38
2. Hanna-Liisa Salf HLA 2002 37
3. Siret Põldäär Lihula 2001 36

kõrgushüpe
1. Eliis-Maria Koit HPK 2002 1,45
2. Karmen Räli HLA 2002 1,40
3. Hanna-Liisa Salf HLA 2002 1,40

600 m
1. Hanna-Liisa Salf HLA 2002 1,58,7
2. Marie Põlluaed HPK 2001 2,01,1
3. Kristina Saumets HPK 2001 2,07,2

kuulitõuge 3 kg
1. Karmen Räli HLA 2002 8,14
2. Gertu Küttmann Lihula 2002 8,05
3. Aulike Põllumägi Ridala 2001 7,75 

tüdrukud B-klass
100 m 
1. Anna-Maria Vjazemski HPK 2000 13,2
2. Anna Luuk Lihula 2000 14,1 
3. Reneli Saumets HPK 2000 14,1

kaugushüpe
1. Anna-Maria Vjazemski HPK 2000 4,74
2. Reneli Saumets HPK 2000 4,49
3. Kristina Tsalova Ridala 2000 4,02

odavise 500 g
1. Anna-Maria Vjazemski HPK 2000 21,48
2. Simona Liisbet Seppi Oru 1999 19,95
3. Mai-Roos Jõevee Kullamaa 1999 19,04

kuulitõuge 3 kg
1. Anna-Maria Vjazemski HPK 2000 9,98
2. Reneli Saumets HPK 2000 8,52
3. Mai-Roos Jõevee Kullamaa 1999 8,24

kõrgushüpe
1. Anna-Maria Vjazemski HPK 2000 1,55
2. Kristina Tsalova Ridala 2000 1,20
3. Reneli Saumets HPK 2000 1,20

800 m
1. Kristina Köster Risti 1999 2,44,6
2. Reneli Saumets HPK 2000 2,45,8
3. Kristina Tsalova Ridala 2000 3,01,7

 

Poisid D-klass
60 m
1. Markus Sõber Lihula 2003 8,8
2. Rasmus Kuslap HPK 2003 9,0
3. Martin Vatku HLA 2003 9,1

kaugushüpe 
1. Robin Särg HPK 2003 4,03
2. Markus Sõber Lihula 2003 4,02
3. Robin Uspenski HLA 2003 3,95

kõrgushüpe
1. Robin Uspenski HLA 2003 1,25
2. Kevin Uspenski HLA 2003 1,20
3. Robin Särg HPK 2003 1,15

pallivise
1. Andero Polberg Lihula 2004 44,5
2. Kerol Smõtskov Lihula 2003 43
3. Markus Sõber Lihula 2003 40

1000 m
1. Robin Särg HPK 2003 3,33,6
2. Daniil Pahalin Nikolai kool 2003 3,45,2
3. Sander Kriit Ridala 2003 3,48,5

 

Poisid C-klass
60 m

1. Kairon Kull Risti 2001 8,1
2. Targo Kokvel Ridala 2001 8,4
3. Marko Kütt HPK 2001 8,5

kaugushüpe
1. Kairon Kull Risti 2001 4,60
2. Marko Kütt HPK 2001 4,29
3. Marten Valk Ridala 2001 4,26

pallivise
1. Andres Lõps Risti 2001 59
2. Marten Valk Ridala 2001 56
3. Roland Söötmaa Lihula 2001 53,5

kuulitõuge 4 kg
1. Marten Valk Ridala 2001 8,50
2. Jarmo Lempe Ridala 2002 8,14
3. Targo Kokvel Ridala 2001 7,87

kõrgushüpe
1. Marko Kütt HPK 2001 1,50
2. Targo Kokvel Ridala 2001 1,45
3. Kairon Kull Risti 2001 1,45

1000 m 
1. Jarmo Lempe Ridala 2002 3,31,1
2. Eric Mathias Hein HPK 2002 3,31,8
3. Erki Johanson Nikolai kool 2001 3,38,5

Poisid B-klass
100 m

1. Kevin Sakson HPK 2000 11,7
2. Urmet Pärna Taebla 1998 11,9
3. Karl Mäger Lihula 1999 12,2 

kaugushüpe 
1. Karl Mäger Lihula 1999 5,37
2. Kevin Sakson HPK 2000 5,15
3. Oliver-Erik Suik HPK 1999 4,95

kuulitõuge 5 kg
1. Erki Mitman Noarootsi 1999 13,50
2. Tambet Kuimet Oru 1999 11,85
3. Kevin Sakson HPK 2000 11,64

odavise 600 g
1. Erki Mitman Noarootsi 1999 49,82
2. Karl Mäger Lihula 1999 42,90
3. Rauno Tapner HPK 2000 37,76

kõrgushüpe
1. Kevin Sakson HPK 2000 1,65
2. Rauno Tapner HPK 2000 1,60
3. Oliver-Erik Suik HPK 1999 1,60

1500 m
1. Raul Paju HPK 1999 5,11,1
2. Germo Pärna Taebla 2000 5,15,5
3. Sten-Martin Ründal Kullamaa 2000 5,14,5

4×100 m
TD-klass

1. Ridala 1,03,8
2. HLA 1,06,2
3. Uuemõisa 1,10,6

TC-klass
1. HLA 1,00,1
2. Uuemõisa 1,01,6
3. Ridala 1,02,6

TB-klass 
1. HPK 56,4
2. Lihula 59,2
3. Kullamaa 1,00,9

PD-klass 
1. HLA 1,01,2
2. Lihula 1,03,5
3. HPK 1,04,1

PC-klass
1. HPK 53,1
2. Lihula 56,7
3. Ridala 58,1

PB-klass
1. HPK 50,6
2. Lihula 51,1
3. Virtsu 53,7

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz