18

Martnas on korjatud 212 allkirja vallavanema Tiiu Aaviku toetuseks

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

 

Tiiu AavikMartna vallavanema Tiiu Aaviku kohal püsib umbusalduse oht, sest volikogus on ülekaal umbusalduse algatanud IRLi käes.

Avalik pöördumine, mis on kavas üle anda teisipäeval kogunevale Martna volikogule, algab sõnadega: Meie, allakirjutanud toetame vallavanem Tiiu Aaviku jätkamist vallavanemana.

Allkirja andnud 212 inimest leiavad,et vallas on toimiv vallavalitsus, allasutused töötavad, Tiiu Aavik on arvestatnud reaalseid võimalusi ja vastu võtnud kaalutletud otsuseid. Marna vallas on elanikke kokku 800 ringis.

„Soovime, et säiliks stabiilsus ja alustatud projektid saaksid lõpule viidud,” seisab pöördumises.

Pöördumises kirjutatakse veel, et volikogu esimees Indrek Urbas peaks valda käsitlema kui tervikut ja jätma kõrvale isiklikud huvid, arvestama kogukonna huvide ja arvamustega. Pöördumine lõpeb sõnadega: Et Indrek Urbasel puudub rahva toetus, peaks ta tõsiselt kaaluma enda sobivust volikogu esimehe kohale.

Urbas ütles Lääne Elule, et inimestel on vabadus allkirju korjata, „mis minul neid kommenteerida”. Vallavanema võimaliku umbusaldamise kohta ütles Urbas, et volikogul on vaja teha muid hädavajalikke toiminguid, vallavanema vahetus ei ole praegu esmatähtis.

Martna volikogu pidi märtsi lõpus laiali minema, sest ei suutnud 1. aprilliks vastu võtta eelarvet. Vana koosseisu viimasel istungil andis IRLi fraktsioon sisse umbusaldusavalduse Tiiu Aavikule.

Asendusvolikogus on nüüd inimesed, kes said vaid mõne hääle, kõige vähem, ühe hääle, sai volikogu esimees Indrek Urbas.

Volikogu homse istungi päevakorras on eelarve vastuvõtmine, umbusalduamist kavas ei ole.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Elanik.
Elanik.

Kui korjata allkirju inimestelt kes poldaks vallavanema tagasiastumist siis palju neid oleks – ???

Kodanik.
Kodanik.

Masendav – eestlase lemmik roaks on ikka teine eestlane!Kõigil võib olla oma arvamus.See ongi normaalne – aga sõjakalt oma arvamust kellegile peale suruda ja see läbi teisiti mõtlevaid inimesi halvustada on küll alaväärsuskompleksi põdeva inimese tunnus!Rünnak on kõige parem kaits!

isik
isik

Mis töötu hr.Urbas tal töökoht volikogu esimehena, kus makstakse talle kuupalka. Vähe sellest tegelevad prouaga ettevõtlusega.
Oi,oi kas meie vallarahva esindaja on väike valelik kanaajuga mehike,kes üritab lennata kõrgelt!?
Kas Hr.Ninni ego ikka kannab sellise aupaiste välja või on nendel meestel ühist?

jaminaka
jaminaka

Et kohe juhatuse liige,see uus volikogu esimees,aga ei tea ise ka ,kus kohas nimelt,no on ikka naljamees.Töötukassa asub Haapsalus,mitte Martna volikogus.

arvan,
arvan,

et tagumine aeg on haldusreformiks, muidu need “Esna” mängud ei lõpegi.

just nii
just nii

Tunnen Tiiut, igati lahe naine, annaks toetava allkirja…..

nohnii
nohnii

Alati tuleb uus ja hullem ja see et aavikust tahetakse lahti saada, siis uus vallavanem oleks hoopis hullem püään. Ja kes vähegi saab, tõmbabki sealt uttu nagu seda on teinud paljud!!!

Nalja palju
Nalja palju

Äraütlemata rumalad inimesed

Endine
Endine

Pooldan vallavanema valmist konkursi korras. Seni ei ole seda 20 aasta jooksul Martna valas tehtud! Usun et uue juhiga tuleb ka uus mõtlemine ja peatub inimeste põgenemine sellest vallast.

isik
isik

eelarve vastuvõtmise kohta pole küll päevakorras ridagi

wpDiscuz