3

Luik juhib noorte, Karilaid vabadussõjalaste rehabiliteerimise toetusrühma

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Riigikogus äsja moodustatud viiest teostusrühmast ühte juhib Lauri Luik ja teist Jaanus Karilaid.

Luige juhitavasse noorte toetusrühma kuuluvad Yoko Alender, Deniss Boroditš, Jüri Jaanson, Jaanus Karilaid, Johannes Kert, Martin Kukk, Kristjan Kõljalg, Kalle Palling, Heidi Purga, Laine Randjärv, Mihkel Raud, Martin Repinski ja Andre Sepp.

Karilaid on vabadussõjalaste rehabiliteerimise toetusrühma esimees. Rühma liikmed on Mart Helme, Martin Helme, Heimar Lenk, Aadu Must, Henn Põlluaas ja Märt Sults.

Lisaks moodustati Riigikogus Eesti filmi toetusrühma “Meie oma Oscar,” Eesti põllumeeste toetusrühm ja Pärnumaa toetusrühm. Kokku on XIII Riigikogus moodustatud 40 parlamendirühma ja 36 ühendust.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Ettepanek
Ettepanek

Korraldaks õige riigikogule uute toetusühmade nimede konkursi. Pole nendel seal midagi ilmselt teha, saalis istuda ka ei viitsi ja las siis istuvad nendes toetusrühmades, riigikogusse valitute õigustuseks

1
1

aprill on ju juba ammu läbi

Juss
Juss

Õige pea on riigikogus 101 toetusrühma – igale liikmele 1 juhtida, kuid sisuliselt ei tee need rühmad midagi…

wpDiscuz