13

Vanalinna A ja O kauplus pakub kohvi ja kerget einet

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

HAAPSALU AO

Nüüd saab Vanalinna A ja O kauplusest osta mitut sorti hamburgerit, jäätist, kohvi ja teed, teatas Haapsalu tarbijate ühistu juht Raimond Lunev.

Burgerid on tehtud just Vanalinna kaupluse tarvis ja kannavad mereteemalisi nimesid, sest kauplusemaja seinal on silt, mis viitab, et selles majas 130 aastat tagasi 16. aprillil sündis eesti laevastikujuht kontradmiral ja Vabaduse risti kavaler Hermann von Salza. Ta suri 1946 Moskva vanglas.

Kõik tooted kannavad kannavad mereteemalisi nimesid: „Admirali burger”, „Kapteni rukkiburger”, „Madurse burger”, „Kolumbuse hot-dog” jne. Saiad, kotletid, salatid ja kastmed on valmistatud Haapsalu Konsumis.

Einete soojendamisel kasutatakse kontaktgrilli.

Kaupluses on pehme jäätise masin, mis lubab kliendil oma maitse järgi meelepärase jäätise komplekteerida. Pakutakse ka jäätisekokteile.

Suve poole tahab Lunev Vanalinna A ja O juures avada väliterrassi. Sellekohane avaldus on linnavalitsusele antud.

Lunevil on kavas hakata pakkuma kerget einet ka Jaama kaupluses, aga sellekohased ettevalmistused alles käivad.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
sulas
sulas

Mees, meheks aga juhtkond peaks natuke kliendi ning teenindava personali peale, kes jäätist ei müü ka veidi rohkem mõtlema. Enne oli kaks kassat, aga nüüd on üks kassa ja kui vajadus müüjal lahkuda (põhjusega ikka) peab minema oma killavooriga jäätise letti, kus ikka tükk tegemist, et aru saada, mis kaalult läbi käinud või, mis kaalumata.

Mailis
Mailis

Väga tore- jõudu ja ilusaid ideid ka edaspidiseks! Kalle võiks ikka laiema mõtteväljaga olla, kui ainult inimest ja tema olekut pildil kritiseerida.

sulas
sulas

Kallel on võib-olla liiga lühikesed käed, mis püksitaskuni ei ulatu.Mõnel mehel on käpp koguaeg maas . Igaüks näeb seda, mis talle tähtis ehk mis keelel, see meelel.
Kalle, tähtsaks peab ennast see, kel käed vaheliti rinnal.See mees veeretab sularaha kindlasti peos, et maha ei pillaks-kindlasti maksab sulas.

Kalle!
Kalle!

Ei tea, kes see käed püksitaskus mees on?
Vist endast hästi arvav isik.

jaa
jaa

olen seal kandis üles kasvanud…kunagi ole seal spordipood. Praegune pood meeldib mulle ka…

linnakodanik
linnakodanik

Enne seda kui oli spordipood,oli seal mööblipood aasta oli 1966

Ivo
Ivo

Kas “Lunevi valimiskäkki” ka pakutakse?

kas
kas

ristiisa pildid ka klaasi taga väljas on

ohhoo
ohhoo

väliterrass ka! Millega vastab Saue õllepaar?

Kübe
Kübe

Aga lahtist õlut?

limps
limps

keelekastet pakutakse üle tee. Paljudes kohtades on koertega, jäätisega ning rulluiskudega sisenemine küll keelatud, seega jäätise pead vist enne ära limpsima.

vanamees
vanamees

Kuda paar? Saues ju üksainuke õllebaar ongi. Mitte paar. ehk peab seda abielupaar.

armsa+sünnilinna+suur+austaja
armsa+sünnilinna+suur+austaja

Tublid!

wpDiscuz