8

Ridala vald tahab rajada Pullapää ninale avaliku supelranna ja surfiparadiisi

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Ridala vallavolikogu selle teisipäeva istungi päevakorras on Pullapää nina detailplaneeringu algatamine, kuhu peaks tulema avalik supelrand ja surfiparadiis.

Pullapää nina 13 ha suuurune kinnistu on Ridala valla munitsipaalomandis.

Pullapää nina kinnistule ja sellega külgnevale veealale on kavas rajada avalik supelrand ja surfiparadiis koos vajalike ehitiste ning rajatistega: päästeteenistuse ja rannatarvete ladustamise ning laenutamise hoone; riietuskabiinid, käimla, rannakohvik, lava, laste mängu- ja palli-mänguväljakud, varjualused, ujuvsild, ujuvkai jms.

Planeering peab andma tehnovõrkude ja juurdepääsutee, parkla ja laudtee lahenduse. Planeering näitab ära kämpingumajakeste asukohad ja telkimisalad, aga ka tingimused rannaala ja rannametsa kaitseks.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
trackback
Ridala vallavolikogu kiitis heaks uue avaliku ranna rajamise | Lääne Elu

[…] tulevad supelrand ning surfiparadiis koos vajalike ehitiste ja rajatiste (hoone päästeteenistuse ja rannatarvete […]

analoogne
analoogne

“viie rikkama riigi hulka”

Rix
Rix

Kallis VALD koos kommunismiajastu-hõnguliste juhtidega! Püüdke esmalt lasteaiakohti juurde teha, siis hakake tegelema idiootsustega!

surfar
surfar

Merele pääsemise eest maksma küll ei taha hakata, muidu idee super! Rohukülas surf võimalik vaid S – NW tuultega, Pullapää annaks tohutult võimalusi juurde. Tehke ära!

Neeme
Neeme

Oleks tore, kui keegi valgustaks mind näiteks surfamiskohtade olemasolust Läänemaal!? On neid sobivaid kohti palju? Kas kuskil juba olemas mingi “taristu”? Kas Pullapää sobiv koht?
Kes rajaks kämpingumajad? On huvilisi?

pole
pole

suudetud praegustki juurdepääsuteed korras hoida, kõik võsas, muudkui unistatakse enne valimisi

polele
polele

Mis valimistest sa sonid? Kohalikud valimised toimusid ju vähem kui aasta tagasi ja sinna on aega kui palju…

J.K.
J.K.

vahva ju, Rohukülas on ligipääs nihu ja seal oleks väga tore, kui jälle mingite sisspääsupiletite jama ei korraldata.

wpDiscuz