5

Algas Jaama ristmiku ehitushange

Avatar

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Haapsalu linnavalitsus kuulutas läinud nädalal välja riigihanke Tallinna maantee – Jaama tänava ristmiku renoveerimiseks.

Linnavalitsus eeldab, et pakkumused jäävad 470 000 euro piiresse. „Sellega peaks välja tulema,” ütles aselinnapea Peeter Vikman projekteerija arvutustele tuginedes. Pakkumused tuleb esitada 5. septembriks. Linnavalitsus loodab ehitust alustada septembri lõpus. Töö kestab kolm kuud.

Ehitus tähendab liikluse põhjalikku ümberkorraldust, sest ristmik suletakse liiklusele. Haapsalu linn sai ristmiku projekteerimiseks ja rekonstrueerimiseks 505 750 eurot toetust, linn lisas sellele 90 000 eurot.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mida
Mida

Kas te tahate öelda, et projekteerimine läks maksma 125 tuh eurot?

gr
gr

Teeme ringristmiku tagasi. Paneme selle ilusa ümmarguse peegli ka kalmistu nurga juurde tagasi.Ehitage seegi maja ka teenindusmaja ette tagasi. Ja foorid kaotage ka ära. Siis on jälle nii, nagu minu lapsepõlves 70.-80.-ndatel. Ja saab jälle “Töörahva Lipus” üle kahe lehekülje skeeme avaldada…

Linlane.
Linlane.

Tuttav pilt! Lootsin juba, et ei tulegi seda ümberehitust, eksisin kahjuks!

Haadi haa
Haadi haa

Pidi ju ringristmik tulema?Selleks 3 kuud??

Sass
Sass

Nii, et siis talvel ehitame jälle teed:)

wpDiscuz