16

Rootsituru ring muutus tavaliseks ristmikuks

Avatar

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Tänasest on Rootsituru ringil muutunud liikluskorraldus.

"Karja tänava ringteelt kaob ringliiklus. Karja tänav jääb Ehte tänava suhtes peateeks. Ehte tänavalt tulevad sõidukid peavad andma teed Lossiplatsilt ja Karja tänavalt tulevatele sõidukitele," teatas Haapsalu linnavalitsuse pressiesindaja Tõnu Parbus.

Muutuse põhjuseks on Talumehe kõrtsi suveterrass.

Fotod: Arvo Tarmula.

IMG_7942

IMG_7951

IMG_7952

IMG_7956

IMG_7958

IMG_7959

IMG_7976

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Juku
Juku

MIS TE SIIS TEETE,KUI TOIMUB MINGI ÜRITUS LOSSIPLATSIL JA SEE ON SULETUD. Keelumärki Te näete alles enne platsi ja kuhu siis, enam ei ole tagasi keeramis võimalust.

bla
bla

mis seal ikka teha tõmbad mööda ringi tagasi nagu vanasti. Need lillepoti külge kruvitud märgikesed küll millekski ei kohusta – kui ei ole madala asetuse tõttu juhile nähtavad, ei saa ka nõuda nende järgimist.

liikluspede
liikluspede

Märkide tulevärk!

Sattusin
Sattusin

peale kui see nurgapealne keelumärk autojuhi segadusse ajas. Tagurdas piki Ehte tänavat pikalt tagasi ja sõitis hoopis teist teed pidi.

mnjah
mnjah

aga võib olla oleks veelgi parem,kui kohalikud suveks üldse linnast välja kolivad? Nendel siinsetest kohvikutest niikuinii ükskõik,need kohvikupidajad ju töötajatele nii palju ei maksa,et nad ka oma peredega kohvikurõõme saaks nautida.

olemas
olemas

olen kohalik ja käin meeleldi kohvikutes. Ära üldista.. Kõik ei ole nii väetid ja vingu täis ,et kohvi või piruka jaoks raha ei jätku.

irw
irw

No arusaadav, need kohvikud ongi meie linna rikkurite omad ja jõukate jaoks loodud ega meil siin linnas väetitega olegi kunagi arvestatud. Ja need ,kelle mees Soomest raha ei too ega neil väeteil eriti kohviku asja ei olegi. Aga vahet ka pole, Latern tegi niikuinii kõigile 1:0 ära, ajagu teised või terrass lv-ni välja :))))

Just!
Just!

Arvan sama minagi. Suvi on ikka suverõõmude jaoks ja olgu südamed avatud ning valla, meeled samuti.

juss
juss

Üldiselt võiks vanalinn transpordile olla suvel üldse suletud, avatud hommikul ntx 8-10.

Mutionu
Mutionu

Ilus. Nii ilus on. Hermannus võiks ka tänavaterassi teha. Siis oleks elu nagu tallinnas juba.

?
?

Kust see rahvas sinna istuma võetakse või toimub see kõik paari ürituse pärast,mis suvel linnas toimumas on ja rahvast kohale peaks meelitama? Ma eriti ei usu,et alamakstud läänlased nii meeletud kohvikute külastajad on?

Kilu
Kilu

Testiti ka turismibussiga ja toimis!

Säga
Säga

Sai täna sael juba sõidetud. Terrass on nii pikk nagu kõik teised kokku. Ringil pöörates on nurk nii järsk, et turismibussidel on probleem välja keerata ja pitsa kohapeal on nii kitsas, et kaks suuremat autot üksteisest mööda ei pääse.
Tahaks näha mõnel suurüritusel seda klounaadi seal.

Hurra
Hurra

Haapsalu – jaburduste pealinn.

Linlane.
Linlane.

Tehakse jah imelikke ,,käike,, sellega veel ei piirdu, ees on Jaama ristmiku ümberehitamine! Tänavate-kõnniteede korrashoiust ja Tamme- Tlna. mnt. ristmikust polegi mõtet unistada!

K.
K.

Selgitad?

wpDiscuz