Haapsalu linna algkool kogub raha digiklaveri ostuks

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Haapsalu linna algkool korraldab kolmapäeva, 30. aprilli õhtul kultuurikeskuse rõdusaalis
 
heategevuskontserdi, et koguda raha digiklaveri ostuks.

Kontserdil „Koos on vahva“ esitavad linnaalgkooli õpilased ja nende sõbrad valiku filmimuusikast. Esinejate hulgas on ka algkooli vilistlane Jaan Lehepuu, kes sai tuntuks telesaates „Eesti otsib superstaari”, aga ka mitmed teised Haapsalu rahvale tuntud nimed.

Kontserdil kuuleb nii välis- kui ka kodumaist filmimuusikat. Kõlavad lood filmist „Hommikueine Tiffany juures”, „Helisev muusika“ ja „Mustlaslaager läheb taevasse”.

Kavas on ka armsaks saanud hitid filmist “Siin me oleme”, “Viimne reliikvia”, “Mehed ei nuta” ja “Nukitsamees” ning telelavastusest “Väike nõid”.

Uuemad muusikapalad on filmist “Shrek” ning “Väikelinna detektiivid ja Valge Daami saladus”.

Iga etteaste eel saab näha lühikest katkendit filmist.

Heategevusüritusel autasustatakse ka algkooli küpsisekonkursi lõppvooru jõudnud peresid. Jaanuarist märtsini käis algkoolis konkurss, et valida välja kooli oma küpsis. Klassivooru võitjad osalesid lõppvoorus, kus küpsiseid hindasid kooli õpetajad, õpilasomavalitsus ja vanematekogu.

Kontserdil saab iga külaline ka võitjaks pärjatud küpsisest meki suhu.

Kontserdile järgneb väike küpsiselaat kultuurimaja fuajees, kus algkooli lapsed müüvad oma kooli heaks isevalmistatud küpsiseid.

Kuulama-vaatama, kaasa elama ja küpsiseid ostma on oodatud kõik suured ja väikesed, keda huvitab filmimuusika ja kes tahavad anda oma panuse Haapsalu linna algkooli heaks.

Heategevuspeo tuluga soovib kool osta digiklaveri.


Haapsalu linna algkool korraldab heategevuspidu neljandat aastat. Nende abiga on kooli aulasse soetatud uued pingid ja helivõimendus.

Ettevõtmist toetavad kultuurikeskus, Heli- & Valgustehnika Maivel, Margus Tokko ja Alari Tamm.

Kontserdi perepileteid saab osta kolmapäevani kl 15 Haapsalu linna algkooli kantseleist. Perepilet maksab 5 eurot. Üksikpiletid on müügil kooli kantseleis ja 
tund enne kontserdi algust kohapeal, hind 2 eurot.

Kontset algab 30. aprillil kl 19 kultuurikeskuse rõdusaalis
.

Malle Õiglas
Heli Nöör 

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments