Kullamaa metskonna kinnistu müük ebaõnnestus

Avatar

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Kullamaa vald üritas müüa metsakonna kinnistut, kuid 18. märtsi tähtajaks ei laekunud ühtegi pakkumist.

Vallavalitsuse pearaamatupidaja Aare Lauren, ütles, et kinnistu müügihinnaks oli määratud 60 000 eurot. See kinnistu on ka korra varem müügis olnud, siis 90 000 euroga.

“Me ei plaani hinda langetada,” ütles abivallavanem Heikki Salm. Tema sõnul ei ole nende eesmärk seda iga hinnaga ära müüa.

“Volikogu on sellise hinna määranud, vallavalitsuse asi on sellega see maha müüa,” ütles ta. Müügist loodetud tulu ei ole sisse kirjutatud valla eelarvesse.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
noh tuleb
noh tuleb

ja jagab matsu, nii on

Tuleb
Tuleb

veel viis tonni alla lasta ja siis ostavad kohalikud oligarhid, Kirsipuu või Pärnpuu maja ära,sest sellist vägevat maja pole mõtet tühjana hoida.Muidugi ihuksid majale hammast ka ilmselgesti Priimägi ja Topper,kuid neil pole raha,sest olla teises või kolmandas eestis, annab võimaluse ainult unistada,aga kunagi olid mehed nagu võrdsed laua taga.Vaat mida aeg annab ühtedele ja teistelt võtab…

wpDiscuz