4

Haapsalu linnavalitsus tühistas Vikerkaare lasteaia ehitushanke

Avatar

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Haapsalu linnapea Urmas Sukles. Foto: Arvo Tarmula
Vikerkaare lasteaed Foto: Arvo Tarmula
Vikerkaare lasteaed Foto: Arvo Tarmula

Haapsalu linnavalitsus tühistas reedel erakorralisel istungil Haapsalu Vikerkaare lasteaia ehitushanke, teatas linnavalitsuse pressiesindaja Tõnu Parbus.

Haapsalu aselinnapea Peeter Vikmani sõnul tühistati hange, sest selgus, et Haapsalu linnavalitsuse ning majandusministeeriumi vahel sõlmitud lepingu üks punkt oli jäänud täitmata.

Lepingu alusel oleks tulnud 10 päeva enne 500 000 Šveitsi franki ületava hanke algust välja saata inglisekeelne teatis majandusministeeriumile, kes oleks selle esitanud Šveitsi osapooltele. Hange oleks välja kuulutatud samal ajal nii Šveitsis kui ka Eestis.

Vikmani sõnul ei tähenda praegune erakorraline hanke tühistamine seda, uue hanke tingimused muutuksid. Tegemist on lihtsalt formaalsusega. „Kõik ettevõtted, kes tegid hankel osalemiseks pingutusi, saavad esitada täpselt need samad dokumendid mis praegusel, tühistatud hankel. Ümber midagi tegema ei pea,“ lisas Vikman.

Vikerkaare lasteaia renoveerimine energiasäästlikuks hooneks on osa Eesti–Šveitsi koostööprogrammist, kuhu kuuluvad ka Rakvere algkooli renoveerimine lasteaiaks, Väätsa valla eakatekodu ja Lasva valla lasteaia ehitus.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
complete currency trader review
complete currency trader review

This is one awesome article.Really looking forward to read more. Awesome.

online business
online business

Wow, great article.Much thanks again. Fantastic.

oh jah
oh jah

Mul ei oleks üldiselt midagi selle vastu,kui korraldaks midagi,mis selle linnavalitsuse laiali lööks! Osaliselt uus koosseis ei ole ennast kuidagi tõestada suutnud, ühed äpardused ja inimlikud eksitused üksteise otsa. Nagu ikka peale pauku keegi puu otsas ja keegi puu all.

lapsevanem
lapsevanem

Nende “lihtsalt formaalsuste” tõttu on selle lasteaia rek. varsti juba 3 aastat edasi lükkunud! Artiklist ei selgu, mitme kuu võrra ehituse algus linnajuhtide kirjaoskamatuse tõttu jälle edasi lükkub. Kui IRL-i juhitud linnavalitsus Karja tänava ehitust ka sama käpardlikult oleks korraldanud sumpaksime ilmselt siiani mudas. Pikka meelt ja kannatlikkust Vikeraare lastele ja kasvatajatele!

wpDiscuz