Haapsalu linna saabus Euroopa Liidu toiduabi

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Haapsalu linna saabus Euroopa Liidu toiduabi: makaronid, neljaviljahelbed, nisujahu, riis, manna, tatar, suhkur ja toiduõli.

PRIA (Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet ) ettepaneku kohaselt on toiduabi mõeldud enim puudust kannatavatele peredele ja isikutele. Toiduabisaaja peab vastama sotsiaalhoolekande seaduse § 22 lõikes 1 sätestatud toimetulekutoetuse saamise tingimustele. Seega jagatakse toiduabi eelisjärjekorras toimetulekutoetuse saajatele, töötutele. Toiduabi kättesaamiseks palume pöörduda toimetulekutoetuse saajatel ja töötutel Haapsalu Linnavalitsuse sotsiaal– ja tervishoiuosakonna poole osakonna vastuvõtuaegadel E, K, N kell 9–12 ja 13–16; T kell 9–12. Reedel kodanike vastuvõttu ei ole.

Samuti jagatakse vajadusel Euroopa Liidu toiduabi ka Haapsalu linna enim puudustkannatavatele pensionäridele ja puuetega inimestele. Nimetatud sihtrühmale kuulub jagamisele 1300 kg makarone, 544 kg neljaviljahelbeid, 880 kg nisujahu, 400 kg riisi, 400 kg mannat, 400 kg tatart, 1260 kg suhkrut ja 400 liitrit toiduõli.

Toiduabi jagatakse pensionäridele ja puuetega inimestele elavas järjekorras (Haapsalu Linnavalitsuse hoovipoolne laoruum) 26., 27. ja 28. augustil kell 10–12 ja 13–15. Toiduabi taotlejal palume kaasa võtta ID–kaart või pensionitunnistus.

Haapsalu Linnavalitsus

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments