Spordikooli kergejõustiku hooaeg algas heade tulemustega

Eelmise hooaja tublimad kergejõustiklased Ralf Makienko, Erki Mitman ja Keity Vaistla. Foto: Kaja Ladva

Läänemaa spordikooli kergejõustiklased pidasid oma esimese võistluse 3. jaanuaril Tallinnas teivashüppe GP-l.

C-klassis sai Erki Mitman 150 m jooksus 1. koha 20,75-ga, võitis kuulitõuke 11.80-ga, teivashüppes oli teine 2.75-ga ning 60 m tõkkejooksus kolmas 9,61-ga.

Aasta noorem Kevin Sakson oli teivashüppes 2.45-ga neljas ning kuulitõukes 8.67-ga samuti neljas.

Tüdrukute arvestuses oli Simona Liisbet Seppi teivashüppes 1.85-ga kolmas, Reneli Saumets 1.85-ga neljas ning Anna-Maria Vjazemski 60 m tõkkejooksus 10,72-ga 13., teivashüppes 1.65-ga 5.-6. Adele Lass oli teivashüppes 1.65-ga kaheksas ning kuulitõukes jagas 7.89-ga Liisa Truuga 10.-11. kohta.

B-klassis oli Kristo Simulask teivashüppes 2.65-ga 9. ning Elisabeth Fofilov jagas koos Kelly Tonili Hiiemäega teivashüppes 2.25-ga 3. kohta. Anett Triebstock jooksis tõkkeid 10,83-ga ning oli 11.
A-klassis oli Laura Talve 2.25-ga teivashüppes 7.
Juunioridest võitis kuulitõukes kuldmedali 15.20-ga Karl Koha.

A. Tšikini mälestusvõistlustel hüppas Ralf Makienko kaugust 6.16 ning sai juunioride vanuseklassis pronksmedali.

Läänemaa spordikooli jõulupeol peeti meeles ka eelmise hooaja tublimaid kergejõustiklasi. Parimad olid:

Ragne Rae juunioride Eesti meistrivõistluste kuld kuulitõukes ning täiskasvanute 3. koht.
Erki Mitman oli TV 10 olümpiastardi võitja mitmevõistluses ja kuulitõukes, teine teivashüppes ning kolmas 60 m tõkkejooksus.
Keity Vaistla võitis Eestimaa suvemängude kuldmedal kuulitõukes ning oli kolmas Eesti meistrivõistluste A-klassi kuulitõukes.
Ralf Makienko võitis pronksmedali Eesti meistrivõistluste A-klassis kõrgushüppes 1.85-ga.