Politsei- ja piirivalveamet kutsub noori osalema videokonkursil

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Seoses kodanikupäevaga korraldab politsei- ja piirivalveamet videokonkursi „Minu heategu“, mis on suunatud noortele vanuses 12−18 aastat.

Politsei- ja piirivalveameti peadirektori Raivo Küüdi sõnul on just noored need, kelle hea tahe ja vastastikune toetus aitavad tagada kindlat ja turvalist ühiskonda. 

„Usun, et Eestis elavad noored on julged ja loomingulised ning hoolivad neid ümbritsevatest inimestest, ulatades hädasolijale alati abikäe,“ ütles Küüt. „Videokonkurss annab neile hea võimaluse hoolivust väljendada ning näidata, et üheskoos saab iga mure seljatatud.“

Konkursil osalev film võib olla kas lavastatud või tõsieluline ning peaks jutustama heateost kodanikuna. Peaauhinnaks on võimalus osaleda seirelennul mööda Eesti rannikut koos politsei- ja piirivalveameti lennusalgaga.

Konkursil osalemiseks tuleb saata oma töö hiljemalt 14. novembril aadressil Pärnu mnt 139, Tallinn, märksõnaga „videokonkurss“. Konkursi võitja kuulutatakse välja 24. novembril.

Täpsemat infot konkursil osalemise kohta saab PPA kodulehelt

Iga aasta 26. novembril tähistatakse kodanikupäeva, mis on pühendatud kõikidele Eesti kodanikele ja kodanikuks pürgijatele sõltumata nende rahvusest. Selle aasta kodanikupäeva moto on „Kodanikuks kasvanud“.

Rohkem infot kodanikupäeva tähistamise kohta leiab riigiportaalist kodanik.err.ee.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments