Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Kuvatud 3 pilti, galeriis pilte: 100
10 km pikkuse põhidistantsi läbis 55 jooksjat. Foto: Katariina Peetson

Kullamaa 32. maijooksust võttis laupäeval osa 162 jooksu- ja kõnnihuvilist. 10 km pikkuse põhidistantsi võitis Sparta SS värvides võistelnud Riho Kirsipuu, teise koha sai Argo Jõesoo, kolmandaks tuli Kaupo Uuetoa KS Jooksupartnerist.

22- kuni 40aastaste meeste 10 km jooksu võitnud Riho Kirsipuu sai ajaks 33:51,0.

Lastele korraldati lühimaaajookse. 750 m pikkusel rajal võistlesid 11-14aastased, 7-10aastased lapsed jooksid 500 meetrit. 4-6aastased võtsid mõõtu 250 meetri jooksus, päris pisikesed, kuni 3aastased lapsed jooksid 60 meetrit.

Fotod: Katariina Peetson