Haapsalust tuule tiibadesse saanud Andres Roots naaseb juurte juurde

Andres Roots. Foto: Peter Lee

Andres Roots. Foto: Peter Lee

Reedel annab Haapsalu kultuurikeskuses kontserdi bluusikitarrist Andres Roots, kelle muusikutee sai 22 aastat tagasi alguse Haapsalus Augustibluusil.

„Kui ma õigesti mäletan, oli meil kaks proovi ja üks esinemine Annimatsil, veel üks terve öö kestnud proov ja kohe Augustibluusi pealava,” meenutas Roots oma toonase bändi Green Bullfrogi algusaega.

Andres Roots 22 aastat tagasi esimest korda Augustibluusi laval. Foto: Siret Roots

Tallinnast Haapsallu esinema saabus bänd Haapsalu kultuurimaja bussiga, mis võttis Tallinna sadamast peale ka Jimmie Lawsoni ja Soome ansambli Midnight Creepers. „Eks me närvis olime ja mõni asi läks kindlasti ka viltu, aga ma ei jõua Rommy Sultangirejevit iial ära tänada, et ta meid toona esinema lasi – sellest hakkaski kõik arenema,” ütles Roots. Kümme aastat hiljem oli sama kooslus Bullfrog Browni nime all juba pool Euroopat läbi tuuritanud.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments