Täna algab Haapsalus Sauna Cup

Turniiri kirglikuim mäng oli naiste 20+ vanuseklassi kolmanda ja neljanda koha kohtumine. Oski naiskond (valges) jälgib, kuhu Avantise mängija söödab. Arvo Tarmula
2019. aastal oli Sauna Cupil kirglikuim mäng naiste 20+ vanuseklassi kolmanda ja neljanda koha kohtumine. Foto: Arvo Tarmula

Täna õhtul algab Haapsalus korvpalliturniir Sauna Cup, kus mängib üle 300 sportlase Eestist, Lätist, Leedust ja Poolast.

Kokku mängitakse neljal platsil Wiedemanni spordihoones ja Haapsalu sporikeskuses. Mäng algab reede õhtul kell 19 Wiedemanni spordihoones. Laupäeval on terve päev korvpallimängu täis mõlema spordihoone väljakud. Finaalmängud toimuvad taas Wiedemanni spordihoones pühapäeval kella 9.30.

Sauna Cupi mängud algavad vabavisetega, kus mõlema võistkonna mängijad teevad minuti jooksul vabaviskeid. Mäng kestab 2X10 minutit. Viigilise tulemuse korral toimub nn „äkksurm”, mis algab hüppepalliga keskringist.

Mängijal on lubatud teha neli isiklikku viga.

Pealtvaatajaile on mängude külastamine tasuta.