Teehooldajad olid talveks valmis

Avatar

Elen Freivald

elen@le.ee

Haapsalu Linnahoolduse töömees Üllar Paas on sahaga talviti Haapsalu teid lumest puhtaks lükanud juba tosin aastat. Foto: Elen Freivald

Haapsalu Linnahoolduse töömees Üllar Paas on sahaga talviti Haapsalu teid lumest puhtaks lükanud juba tosin aastat. Foto: Elen Freivald

Läänemaa teehooldajad olid talve tulekuks valmis enne seda, kui siinkandis korralik lumi maha sadas.

Lääne-Nigula valla teid hooldava OÜ Pumi juhataja Anton Martini sõnul olid nii tema ise kui ka masinad lume tulekuks valmis mitu nädalat tagasi. „Iga päev jälgin eri ilmajaamu,“ ütles ta juba enne jõule.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
pole
pole

asuküla teedel ka üle nädala sahka näinud

Kohustuslik
Kohustuslik

Valmis muidugi,meil on sel talvel juba korra lumesahk käinud.Lääne-Nigula valla eri piirkondades on ka teehoolduses suured erinevused.Lumi tallatakse lihtsalt autodega kinni ja kui kevad tuleb siis uisutad suveni mööda kiilasjääd.

Endel, 85
Endel, 85

Viimased aastakümned pole linnateedega üldse tegeletud! Linnavalitsus täiega kardab teid 😂
Pole neid kunagi parandatud ega talvel lahti lükatud
Taebla-kullamaa teed pole 10 aastat talviti hooldatud, täiesti mõttetu omavalitsus !!

Sass S
Sass S

10 aastat tagasi oli tehnika ka tõsisem .

Jaanus
Jaanus

Olid küll valmis, aga umbes 10a tagasi. Valdade teed on veel enamvähem, aga riigi teed on ikka kohutavalt hooldatud. Eriti lääneranna vallas. Nii kui valla piiri ületad on tunne nagu oleks kuskile teise riiki sattunud.

voldemar
voldemar

Mida Te siis loodate,valdade liitmisega läks asi jumala p…..e Lubati küll mai tea mida ,aga kui küsid vallalt õiglase lumelükkamise hinna kukutakse ohkima. ( õiglane hind praegu tehes 3a lepingui on 120eur tund +km.) Igasugused 50euriga lükkajad on kas mingid põkavennad või lükkavad sinisega jne ei arvesta reaalselt masina hoolde ja remondi kulusid.

Kodanik
Kodanik

Väikse viigi kurv jummala täis tuisand ja lükanud pole keegi. Korralikud vaalud.

lükkavad
lükkavad

igasugu küla pealt kokku korjatud, selleks tööks mittesobivate kolakatega, pole pöördsahku, sahad ilma jääkammideta, lumi lükatakse vastu hoonete seinu, teede servadele tekitatakse vallid, mistõttu pole autol vajadusel teeäärde kuhugi seisma jääda, maateed ei lükata vajaliku laiusega lahti, bussidest on seal pea võimatu ja ohtlik mööda sõita, seda tööd ei kontrolli mitte keegi.

Arvos
Arvos

Ära hädalda. Tule kapist välja ja näita ette kuidas asi käib.

vahe sees
vahe sees

lihula mnt asula märgist linnapoole teeservad ilusti puhtaks aetud, lihula poole aga kõik vallis, aga mida ütleb liiklusseadus selle kohta, tutvuge

autojuht
autojuht

Kuni Laikülani tee laiem kui suvel.Tänud sahameestele

Nimi (kohustuslik)
Nimi (kohustuslik)

Tutvusin, mitte kui midagi polnud seal Lihula maantee kohta kirjutatud.

2. kodanik
2. kodanik

Elu on üks suur hädaorg. 🙂

fekalist
fekalist

Elu on s.tt tavalisele inimesele.

Nimi
Nimi

Eks me järgmisel talvel näe 🙂

wpDiscuz