10

Parkivate autode tõttu ei mahu teesahad kõikidele tänavatele

Parkivate autode vahelt ei mahtunud sahk teed hooldama. Foto: Haapsalu Linnahooldus

Esmaspäeval ei pääsenud Haapsalu Linnahoolduse teehooldusmasinad kõikidele Haapsalu tänavatele, et ootamatult mahasadanud lund koristada.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Urmas
Urmas

Turu tänaval on olukord ikka täitsa käest ära ja linnavalitsus peaks siin jõuliselt sekkuma. Tihti pargitakse kinni ka hoovialalt väljasõidu kohad ehk väravate tagused alad. Suhtlesin eelmise seda teemat valdava linnavalitsuse spetsialisti Ailar Ladvaga, kahjuks on ta oma ameti maha pannud, eks tuleb oodata mantlipärijat.

Läänlane
Läänlane

Siis tuleb autod koos lumega ära lükata.

ja kuhu
ja kuhu

see sahk selle lume lükkab, vastu puumajade seina, et need hästi mädaneksid, ja kus kodanikud käima hakkavad, sõiduteel, vanurid , emad lapsevankriga jne, tule taevas appi, auto on nüüd linna peremees, jalakäija pole enam keegi

Liiklen iga päev
Liiklen iga päev

Teoorias on meil linna planeerijad tugevad, päris lund näiteks polegi näind kunagi 😄

Suur maalritöö
Suur maalritöö

Nojah, lihtsam on lumi kollaseks värvida!
Sellel tänaval parkida ei tohi!

nimi
nimi

Ülla- ülla, kui parklaid linna tehtud ei ole, siis ongi autod tänavatel 😉

viloloog
viloloog

Ja ikkagi on olemas Liiklusseadus.

Juta
Juta

Suur parkla Kalda tn viigi kõrval. Linna ruum ei ole kummist.

K.s
K.s

Seda oleks vist palju tahta jah, et linnavalitsus kusagil, kasvõi parklas, oleks kujutletava Posti tänava kasvõi kriidiga maha joonistanud, muidugi koos parkivate autodega , siis teist vårvi kriidiga linnaliinibussi nr2 ja punase kriidiga lumesaha…aga riik võib küll raha anda aga mõistust….

Maaviit
Maaviit

Seda nalja saab järgmisel aastal näha tõepoolest. Kuid ega’s mõistus polegi oma teha, eriti kui ametnik suuremaid kabariite, kui linnamaastur, ei tunnista

wpDiscuz