7

Läänemaale ei lisandunud ühtegi koroonaviirusega nakatunut

Testimispunkt Rannarootsi keskuses. Foto: Urmas Lauri
Testimispunkt Rannarootsi keskuses. Foto: Urmas Lauri

Ööpäeva jooksul analüüsiti 33 läänlase koroonaviiruse teste, millest ükski ei olnud positiivne.

Üle Eesti analüüsiti 7314 testitulemust, millest 1228 osutus positiivseks. Positiivse testi saanutest oli 810 vaktsineerimata ja 418 lõpetatud vaktsineerimiskuuriga.

Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 elaniku kohta on Läänemaal 479. Sama ajaga on Läänemaale lisandunud 98 nakatunut.

Eestis keskmiselt on näit 930,42, madalaim on näit Hiiumaal (225) ja kõrgeim Põlvamaal (1659).

Hommikuse seisuga vajas sümptomaatilise COVID-19 tõttu haiglaravi 252 inimest. Kokku on haiglas 316 koroonaviirusega nakatunud patsienti, kellest on vaktsineerimata 213 ehk 67,4% ja lõpetatud vaktsineerimiskuuriga 103 ehk 32,6%.

Ööpäeva jooksul avati haiglates 55 uut haigusjuhtu. Suri kaks koroonaviirusega nakatunud inimest, mõlemad olid vaktsineeritud: 70- ja 81-aastane naine.

Ööpäeva jooksul manustati 1991 vaktsiinidoosi, kokku on manustatud 1 392 591 doosi. Täisealiste hõlmatus vähemalt ühe vaktsiinidoosiga on 67,7%.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Arvamus
Arvamus

Nii kaua, kui koolid lahti ja sealt kodudesse viiakse, ei ole lootust vähenemiseks. Peaminister arvab teisiti. Suveläbustused annavad kõikjal tunda. Kahju, et ei õpita kõigest sellest, 3 baltimaad peavad hakkama käima järeleaitamistundides.

Kaidi
Kaidi

Uskumatu??????? Kas siis nüüd juba nakatunud kõik kooliõpetajad läänemaal??? või on veel mõni haigusevaba??

Nojah
Nojah

Mis seal uskumatut on. Nüüd nakatuvad ja kõik on viiruses, kõik pannakse kinni. Suvel suuremad üritused, siis viirust pole, kõik saab korda jälle ja eks siis sügise poole vaatab jälle palju karantiini saadab.

Just
Just

Noh maskid eest!

praegu
praegu

Pariisis jm. on iga nädal rahvamass loosungitega vabadust nõudmas. Millal Haapsalus tuleb?

Arvamus
Arvamus

Need samad vabadusenõudjad on varsti haiglas.

Muumia
Muumia

Need nn. Vabadusenõudjad ongi ju Lamepealised… Ja neil ju nüüd polegi muud teha, sest kohvikusse, kinno, teatrisse ega üleüldse neid ei lubata… Mugivad oma Maxxximast ostetud barankasid ja joovad kellukest peale… 🤪 😍 😍 😍

wpDiscuz