97

Kaja Kallas: pooldan vaktsineerimata inimeste täiendavat piiramist

Avatar

BNS

Peaminister Kaja Kallas ütles, et esmaspäevast peavad kõik inimesed ühistranspordis maske kandma. Foto: Malle-Liisa Raigla
Peaminister Kaja Kallas pooldab vaktsineerimata inimestele täiendavate piirangute kehtestamist. Foto: Malle-Liisa Raigla

Peaminister Kaja Kallas toetab enda sõnul vaktsineerimata inimeste täiendavat piiramist, näiteks plaanilise ravi koomale tõmbamise korral just vaktsineerimata inimeste operatsioonijärjekorras tahapoole liigutamist, vahendab rahvusringhäälingu uudisteportaal.

Samuti tahab peaminister, et politsei kontrolliks senisest tõhusamalt maskikohustusest kinnipidamist.

„Mida mina toetan? Mina ei paneks ühiskonda lukku. Tahan, et lapsed käiksid edasi koolis, et meie majandus toimiks, aga tahan ka, et meie haiglad ei kukuks kokku. Ja seetõttu mina pooldan vaktsineerimata inimeste täiendavat piiramist,” ütles Kallas Vikerraadio saates „Stuudios on peaminister”.

Kuidas vaktsineerimata inimestele täiendavaid piiranguid võidakse kehtestada, tõi peaminister ka ühe võimaluse.

„Üks ettepanek on, et kui inimene tuleb haiglasse, siis peavad arstid teda aitama. Kui olukord läheb hulluks ja meil tuleb hakata haiglates plaanilist ravi piirama, näiteks erinevaid kirurgilisi operatsioone, siis vaktsineerimata inimesed liiguvad järjekorras tahapoole. Ja nende arvelt käib järjekorra piiramine,” leidis Kaja Kallas.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Lotte
Lotte

nüüdseks kogemus, et suurem osa võib olla ka viiruse edasikandjateks vaktsineeritud, kellel on olematud sümptomid, ja ise ei teagi, et ohtlik.

Õnnelik
Õnnelik

Suurepärane uudis! Ammu oleks juba aeg.

Arusaamatu
Arusaamatu

Inimene on pildil.

Jolkipalki
Jolkipalki

Kaja on sel pildil sellise näoga nagu elust väsinud pereema

K.K
K.K

Ettevõtjana soovin siis maksude soodustust. Kuna ei ole nõus süstitud idiootide ravi kinni maksma!!

Muumia
Muumia

Lamepealised võiks lihtsalt likvideerida füüsiliselt ja koera ning kassitoitu teha
Auhh Auhh njäuu njäuuu

Vanaema
Vanaema

Andres, kas lätimaalt juba tagasi oled? Raha said ikka või?

Marko
Marko

Kas keegi võiks võtta karise panna sinna peadpidi peesse kallase ja sellele omakorda kiige saaks sis sotside sooneutraalse loomakese kokku!

AVS
AVS

Üldiselt on kahju, et see “30 aastat täppi pannud” ajaleht on viimasel ajal taolist kommentaariumit hakanud tolereerima. Sõnavabadus ei peaks siiski mölavabadust, totrust, ropendamist või sarnast üle ääre pritsivat “vaimukust” tähendama, nagu näiteks seesama eelnev kommentaar siin. Erinevaid vaatenurki saab ka tsiviliseeritult väljendada, aga sellest hakkab asi aina kaugenema. Lääne Elu käib omadega alla, paraku…

Ei tea
Ei tea

Tegelikult te peaksite enda kommentaarid ka üle vaatama “tsiviliseeritud” inimene. Sellised sõnad nagu tolvan, juhmard jne on vaimukas teiemeelest? Palki ei näe jälle

AVS
AVS

No andke andeks, et lugupeetud antivaxeri tunnetel niimoodi ülbelt tallasin 🙂 “Tolvani” kasutamist ausalt öeldes ei mäleta, aga “juhmard” oli inspireeritud sellest seltsimehest, kellele ma vastasin, vaimukusega pole siin midagi pistmist. Igatahes jään ma kaugele kasvõi sellest samast Markost siin.

Ei tea
Ei tea

Seda küll

.....
.....

Tulge tulge mulle vägisi seda sutsu tegema. Mul on 11 aastat olnud relvaluba ja käin regulaarselt lasketiirus, ka paar karikat võitnud. Edu, oma kere ja nahka ma siiski kaitsen

AVS
AVS

See on tegelikult üsna mõttetu kõvatamine – kui sul tõepoolest on relvaluba olemas, siis peaksid isegi teadma, et jääd nii relvast kui loast hoobilt ilma. Juba selle jutu peale siin võib kuskil tulukese põlema lüüa.

Muumia
Muumia

Relvaloa vaatame järgmine nädal üle… 🤪

Just
Just

Väga õige!

Mida v...
Mida v...
Sina ei piira siin midagi! Varsti rahvas piirab sulle vastu, kui selliselt valitsuse juht oma kaasmaalastesse suhtub. Kuidas üks inimene võib nii õel olla oma rahva vastu?! Kummaline tegelane. Tõsimeeli arvab, et sellise hirmutamisega jooksevad kõik, kes veel pole end vaktsineerida jõudnud järjekorda, et tehke palun mulle ka vaktsiin. Ei jookse ju! Tekitad lihtsalt rohkem viha ühiskonnas, muud midagi. Oma inimesi peab tundma, kui tahad liider olla ja austust ära teenida. Eestlasel tuleb trotsimeel kiiresti. Seda peaks teadma. Nüüd võib aga juhtuda, et kellel oli homme näiteks plaan ka panustada omalt poolt ja minna vaktsiinisüst saama, jätab selle võib olla… Loe rohkem »
haha
haha

ma söön oma mütsi ära, kui näen oma eluajal eesti rahva massilist valitsusele vastuhakku väljaspool netikommentaare. piirangutega elu on uus reaalsus kui endast targemaid ei usu. nakkushaiguse levitajad tuleb võtta kriminaalvastutusele, korraldustele kõvemini vastu hakkajad veel rahvatervist hoidva seadusega, võimalik et mässuga, eluks ajaks kinni ja paras

Arulage
Arulage

Kas pole nii, et koroona vastu vaksitud ei pea kokkupuutel isolatsiooni jääma ja võivad süüdimatult seda levitada…
Kes kinni lähevad siis?

Mida v...
Mida v...
Nii palju on kaasajal informatsiooni saadaval, et enam ei tea mida uskuda. Kindlasti ei pea ja ei olegi ainus tõde see, mida sulle sealt toompealt öeldakse. Neid siin valede ja korruptsiooniga vahele jäänud kull, nii et see püha tõde on kuskil olemas, aga täpselt ei tea kus. Endal peab mingi kriitiline meel ka natukene olema ja mitte kõike suu ammuli kuulates ja lugedes uskuma. Massilist vastuhakku ma pole kirjutanud, oleksin pidanud täpsustama, et mõni aeglasem ka aru saaks. Meie nn demokraatlikus riigikeses näitab rahvas oma võimu üheskoos valimistel. Seal osaletaksegi massiliselt.Seda mõtlesin, et nii nagu peaministripartei rahvale, nii valimispäeval saab… Loe rohkem »
Marko
Marko

Ja sind viia vaimuhaiglasse!

Imelik
Imelik

Vaene Kaja, ta ei tea veel, et tuleb ka kolmas ja neljas….. ja üldse peab selle loogikaga korrapäraselt koguaeg vaktsineerima. Nii et kaotame selle haige kassa parem üldse ära?

Imelik
Imelik

…. ja ka see ei vabasta haigestumistest ja kaotustest.

wpDiscuz