7

Möödunud nädalal kontrollis politsei koroonapiirangute täitmist 53 korral

Politsei. Foto: Arvo Tarmula
Politsei. Foto: Arvo Tarmula

Möödunud nädalal kontrollis politsei koroonaviiruse tõkestamiseks kehtestatud piirangutest kinnipidamist 53 korral erinevates ettevõtetes, sealhulgas 34 korral poodides. Ühissõidukeid kontrollis politsei 16 korral.

Möödunud nädalal kontrollis politsei koroonapiirangutest kinnipidamist viis korda vähem kui nädal varem. Ülemöödunud nädalal kontrollis politsei 263 korral erinevaid ettevõtteid, seejuures 202 korral poole. Ühissõidukeid kontrollis politsei ülemöödunud nädalal 57 korral.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Hea Okkupant
Hea Okkupant

Möödunud nädalal kontrollis politsei koroonapiirangute täitmist 53 korral

Noh jah, valimiskampaania vajab raha, kuskil siis neid tuleb võtta ilma laenu

...
...

Linnas pole mitte ühtegi covid nakatunut. Milleks ressurssi raisata tõepoolest!?

Vanaisa
Vanaisa

Väga hea,et kontrollis.Aga on vist liig palju tahta,et nad ka massiliselt tuledeta kulgevaid jalgrattureid kontrolliks. Ega see neid enne ei huvita,kui ise mõne alla ajavad. Kahjuks….

...
...

Kõigepealt tuleks rattavalgustid normaalse hinnaga poelettidele saada, aga mitte 50€

Just nii.
Just nii.

Ali expressist saad imeodavalt. Tellisin ja ei kahetse ja juba 5 aastat tagasi. Ratas särab tuledes. Siiamaani töötavad.

...
...

Täitsa rumal ju. Püüa aru saada mõttest, et kui midagi nõutakse, siis tuleb see ennem ka kenasti kättesaadavaks teha ja mõistlikult kättesaadavaks, aga mitte teeme ära ja eks siis vaatab kes mida hädaldab

...
...

Viis aastat!!??? 5 aastaga on maakera mitu tiiru ümber päikese teinud. Seadused on selle ajaga muutunud. Väljaspoolt eu maad tellitud kaupadele pead nüüd tollideklaratsiooni tegema ja ennem kätte kaupa ei saa, kui oled “katusepakkujale” ka tema osa ära maksnud.

wpDiscuz