10

Riigikogu läheb presidendi valimisega uuele ringile

Avatar

BNS

Presidendikandidaat Alar Karis. Foto arhiiv

Riigikogu asub täna teises voorus presidenti valima, jätkuvalt on ainsaks kandidaadiks Eesti Rahva Muuseumi praegune juht Alar Karis.

Karise seadsid üles Keskerakonna ja Reformierakonna 59 saadikut. Esmaspäevases esimeses valimisvoorus, ei tulnud neile siiski piisavalt hääli juurde ning 63 poolthäält kogunud Karisel jäi presidendiks saamiseks viis häält puudu.

Kui Eesti Konservatiivne Rahvaerakond teatas avalikult, et nemad hääletusest osa ei võta, siis selgeks sai ka see, et Karise poolt ei hääletanud sotsiaaldemokraadid. Esmaspäeva õhtul teatasid nad aga, et kohtuvad teisipäeva hommikul Karisega uuesti.

Riigkogu tänane istung algab kell 12 teise hääletusvooruga. Vajadusel toimub kell 16 ka hääletuse kolmas voor.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
suurepärane
suurepärane

töökoht seal riigikogus, istume,arutame, venitame…keegi ei mõtle,mis see tühisisu päev maksumaksjale maksma läheb….

Agu
Agu

Kuule, kas keegi ise läks sinna istuma ja venitama või? Maksumaksja ise valis nad sinna ju!!!!! Pealegi maksavad nad ise ka makse minuteada. Mõni varastab ka, aga enamus ikka korralikunad ma loodan

aeti
aeti

jah piitsaga sinna

Majaomanik
Majaomanik

Kuidas Riina ja Alari kohtamine täna läks?

tuvisitt
tuvisitt

Mis seal ikka läks , nagu alati , jäi alla …..

bussuhais
bussuhais

me oleme ära unustanud , mis tasemel meil täna elektri hind on, hoopis see peaks rahvast huvitama , miks see nii on, kui meil on oma elektrijaamad ja ka toore, kelle kukruid me täidame seltsimehed kommunistid ja kelle käsul

Kummaline maailm
Kummaline maailm

Muutuvat ilmastikku kogedes jäävad kliimasoojenemise eitajate hääled üha vaiksemaks. Taevasse tossutamine läheb lisanduvate maksude tõttu aina kallimaks, eks see elektriarvel kajastubki. Samas saame vähemasti meie selle (maksu)raha ringiga tagasi, kuna teatavasti on Eesti endiselt EL-s netosaaja.

kes
kes

need meie on, seeneline oma turismibürooga,

Oijah
Oijah

Keegi pole eitanudki, et kliima muutub!! See muutub ju pidevalt. Maailma ajaloos on olnud väga külmasid perioode ja olnud ka soojemaid. Praegusel ajal muutub see soojemaks. Loodus teeb asju ikka omasoodu ju. See ei loe kas mõni on häälekam või vaiksem

Oijah
Oijah

vägijoogid sees või?

wpDiscuz