3

Lääneranna vallajuhte ootab täna ees umbusaldus

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Lääneranna volikogu liikmed Külli Raudsik (vasakult), Rait Maruste, Andres Hirvela ja Jüri Rummel (VL Nelja Valla Ühisjõud) üleeile volikogu istungil. Urmas Lauri

Lääneranna volikogu liikmed Külli Raudsik (vasakult), Rait Maruste, Andres Hirvela ja Jüri Rummel (VL Nelja Valla Ühisjõud). Foto Urmas Lauri

Lääneranna vallavolikogu 11 liiget annavad täna sisse umbusaldusavalduse vallavanem Andres Hirvela ja vallavolikogu esimehe Rait Maruste vastu.

Lääneranna vallavolikogu aseesimees Vallo Kappak (opositsioon) kinnitas eile Lääne Elule, et umbusaldusavaldus Maruste ja Hirvela vastu antakse tänasel istungil sisse.

„Ikka, jah,” ütles Kappak. „Mõlema vastu.”

11 allkirja on koos ja uued juhid kokku lepitud. Kappak heidab Marustele ja Hirvelale ette tegevusetust. Valla lisaeelarve on vastu võtmata ja leping haridus- ning teadusministeeriumiga allkirjastamata. Lepinguga saaks vald riigieelarvest Lihula gümnaasiumi remondiks poolteist miljonit eurot.

„Tegevusetus on meeletuks läinud. Gümnaasiumi raha ümber käib ainult üks kemplemine ajal, kui projekteerimine võiks juba käia,” ütles Kappak.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kommunismi lõpp
Kommunismi lõpp

Nonii, kommunistide ja nende mantlipärija Rehvormipartei langus on ajaloo paratamatus….kui seda just revolutsiooni ja vereojadega seisma ei taheta panna.

Ääremaalt
Ääremaalt

KOV valimised tulevad peagi. No keda oskab või julgeb lihtne maainimene sellise “töötegemise” juures valida. Ainult võitlus võimu pärast. Ühe artikli all oli kommentaar, et vanad kommunistid võistlevad , siis oli, et endised läänemaalased kemplevad nüüd omavahel Pärnumaal, keegi soovitas mitte valida ülejooksikuid(milliseid ?)….. Paremate ja oma valla inimeste heaks tööd tegevate kandidaatide valimisel peaks ju iga hääl tähtis olema

Andke
Andke

aga minna, siis on rahval vähemalt millestki rääkida- töötegijaid ja tõelisi patrioote pole kummalgi pool, aga kaklus hoiab ikkagi pisut pinget üleval ja ei lase ajudel päris roostesse minna.

wpDiscuz