3

Vedra küla 500. aastapäevale annab vunki Lindpriid

Avatar

Elen Freivald

elen@le.ee

Külaseltsi mehed Lauri Lilleoks (vasakul) ja Peeter Kuusksalu 156aastase Eringe veski juures Vedra vaimu otsimas. Foto: Siiri Kuusksalu

Vedra külaseltsi mehed Lauri Lilleoks (vasakul) ja Peeter Kuusksalu 156aastase Eringe veski juures. Foto: Siiri Kuusksalu

Linnamäe laupäevase kontsertide päeva lõpetab ansambel Lindpriid, kes astub Vedra küla 500. aastapäeva tähistamiseks üles Eringe veski juures.

Laupäeval, 31. juulil tähistatakse Eringe veski juures Vedra esmamainimise 500. aastapäeva. Õhtul kell kaheksa astub lavale ansambel Lindpriid. Pakutakse maitsvat toitu ja jagatakse ka külameeneid. Õhtu lõpetab simman.

Märtsis ütles Vedra külaseltsi üks eestvedajatest Lauri Lilleoks Lääne Elule, et aastapäeva tähistatakse väga uhkes kohas, kuid külaplatsiga on vaja veel palju vaeva näha.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
külaline
külaline

Äge kontsert ja tore sünnipäeva pidu oli. Osatakse ikka korraldada neid Linnamäe kontserte, eriti Vedras!

Nii
Nii

Õlut, viina, küttepuid ja kala ka pakutakse? Halukalur ju eestvedaja.

Mõte
Mõte

Sünnipäeva puhul võiks ikka küsida, et mida külakostiks tuua.

wpDiscuz