7

Lääne Elu paberleht laupäeval, 19. juunil

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Peaminister Kaja Kallas andis aru

Reedel Haapsalus linnarahvaga kohtunud peaminister Kaja Kallasel esitatud küsimused ulatusid seinast seina alates kütuseaktsiisi tõusust ja proteeside hinna kompenseerimisest ja lõpetades sünnijärgse topeltkodakondsuse lubamise, venekeelse hariduse ja riigikogus toimuvaga.

Vundamendita tippu ei jõua

Pärast LÜGi muusikali esietendust ei ole võimalik Genialistide laulu „Anna mulle end” endisel moel kuulata. Lavastuspookis sellele uue mõtte külge, kirjutab Krista Kumberg.

Lõo koduaias kasvavad punased kuldkingad

Lääneranna endise vallavanema Arno Peksari aias Lõo külas õitses juuni alguses seitset liiki kuldkingi. Eesti puisniitude iludus, looduskaitsealune kaunis kuldking on vaid üks arvuka kuldkingade perekonna liikmeid, kelle Peksar on aastate jooksul kodustanud.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Ärastaja
Ärastaja

Ma pakuks 100 001 eurot, kuhu raha toon?

hahahahaa
hahahahaa

olge normaalsed… hr uus on ärimees. tõstab hooldekodu kohahinnad tallinna kesklinna üüriga võrdseks

oh kallas oh kallas
oh kallas oh kallas

kütus? lätist, paakide viisi
proteesid? parem oleks kui maksuraha sinna mitte sulle tasku
sünnijärgne topeltkodakondsus? kahte isandat ei teeni, aga kohustuse valida tõstaks 18 peale, siis juba teab mis eluga teeb
venekeelne haridus? hiljemalt 2025 olgu kadunud
riigikogus toimuv? bardakk

Njah
Njah

Uus teeks soodsalt suureks rahaks kõik, alates pagulastest kuni raudtee muldkehani…

Aga nii et
Aga nii et

Valitseva mõju omanikeks ei ole enamusosalus vajalik.
Aga tegelikult on rohepöördest sonimise ja lollide otsuste langetamise ning elluviimise asemel vaja eetilise Eesti pööret, et sotsiaalhoolekanne ei oleks äri. Ma muidugi ei usu, et seda juhtub.

viloloog
viloloog

Ehk lisab ka rahastamise allikad! Martin poiss võtaks muidugi kohe laenu!

väga
väga

asjalik ettepanek Uusilt. Mikk Lõhmus tahtis hooldekodu müüa- ära kantida 2500 euro eest, mis oli naljanumber ja volikogu tõusis tagajalgadele. Hooldekodu perspektiiv tuleks kogukonnaga läbi arutada ja siis otsustada.

wpDiscuz