5

Täna saab Haapsalus kaitsesüsti 300 inimest

Malle-Liisa Raigla fotod

Täna oli Haapsalus seni suurim päevane kaitsepookimine, kui kultuurikeskuses sai vaktsiinidoosi ligi 300 inimest.

Haapsalus oli täna vaktsineerimas Pärnu sanatoorium Tervis. Sanatooriumi taastusraviarst Tiiu Lahe ütles, et vaid hommikupoolikul jätsid mõned inimesed tulemata, kuid kuna vaktsineerimine kestab veel kella viieni, siis täpset arvu, kui paljud tulemata jätsid, ta öelda ei osanud. „Üldiselt suhtuvad inimesed vaktsineerimisse hästi,” ütles Lahe.

Pärnakad olid Haapsallu tulnud kuueliikmelise meeskonnaga. Lisaks Lahele oli kaks registraatorit ja kolm vaktsineerivat õde.

Enne vaktsineerimisele pääsemist pidid inimesed täitma tervisedeklaratsiooni ja said kaasa infolehe. Pärast süsti pidid inimesed 15 minutit jälgimisel ootama. „Kõik hästi ja püsti?” uuris Lahe vaktsiinidoosi saanutelt.

Lahe ütles, et varem on nad vaktsineerinud vaid Pärnus, Haapsalus vaktsineerimine oli neil esimene väljasõidu vaktsineerimine.

Tänasest veel suurem vaktsineerimine tuleb Haapsalus laupäeval, kui meditsiiniettevõtte Eldred vaktsineerib kultuurikeskuses 500 inimest.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Leena
Leena

Olgu issand neile armuline!

Hea Okkupant
Hea Okkupant

kaitsesüsti – vot kuidas nüüd nimetakse vaktsiin lollidele. Aga kuhu panna ostetud 1 miljardit doosi ? Ainult lollidele ja torkima.

Äkre
Äkre

Sellises ruumis pole küll isikukaitseandmete kaitse tagatud. Igaüks saab ju aru, et kõik kes seal istuvad, saavad vaktsiini.

kummaline maailm
kummaline maailm

Oi-oi-oi, nii pea, kui koduuksest välja tuled, on isikuandmed ohus… Astud poodi ja kõik saavad aru, et oled poes. Raske elu…

Jüri
Jüri

Ja kelle asi see on?!

wpDiscuz