20

Erakonnad linnapea kandidaatide avaldamisega ei kiirusta

Haapsalu linnavalitsus. Foto: Malle-Liisa Raigla

Vaid üks linnapea kandidaat on avalikustatud. Foto: Malle-Liisa Raigla

Kuigi Reformierakond avalikustas oma linnapeakandidaadi juba veebruari alguses, siis teised erakonnad ja valimisliidud niipea oma linnapea kandidaati ei avalda.

„Me tuleme linnapea kandidaadiga välja enne jaanipäeva,” ütles Läänemaa Keskerakonna piirkonna esimees Jaanus Karilaid.

Kuigi Karilaid veel nimedest rääkida ei soovinud, ütles ta, et praegu on Keskerakonnal valikus kolm kandidaati – kõik naised. „Praegu on naiste ajastu – õiguskantsler on naine, peaminister on naine, president on naine, Haapsalu linnapea kandidaat on naine,” ütles Karilaid.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Erx
Erx

Kas keegi oskab arvata, kelle EKRE linnapeakandidaadiks kinnitab, kas Vikmani või Vallimäe või selle naise?

ikka
ikka

selle naise kindlasti, nüüd on naiste aeg

En.
En.

Miks see linnapea kandidaat nii tähtis on? Ta on ju volikogu tahte teostaja (alluv, tuletis), mitte vastupidi. Linnapeast olulisem oleks valida algatus- ja mõtlemisvõimeline volikogu. Iseküsimus, kas see on teostatav.

Jaan
Jaan

Ega võimuolijatele seekord alternatiivi pole näha. Reformierakond luigelendu ei korda, keski, ekre, isamaa ja sotside pink on mannetu.

Raul
Raul

Haapsalus võiks ju järgmised valimised vahele jätta. Karilaid/Sukles tandem on kõigutamatu.

Valija
Valija

Karilaid, käed eemale Haapsalust! Me ei taha siia “Ideaalmaastiku” prototüüpi külvivolinik Mait Kukemeri`t. Tee oma tegusid seal, kus sa tegelikult elad. Haapsalu huvitab sind vaid seetõttu, et saad siin Suklesega tööpäeviti tennist mängida.

Lutikas
Lutikas

Karilaid on vist seemneid söönud või muid aineid tarbinud, et nii jaburat juttu välja ajab.

klounid
klounid

tuleb eemale hoida, pikk juhtimis ja majanduskogemus on kriteerium, mitte parteipileti värv, ärme lase endid parteidel mõnitada

Lääne Elu
Lääne Elu

R.R.-oh õudust kui selline linnapeaks peaks saama.

juss
juss

Suku forever!

Asunik
Asunik

Teeme pakkumisi, et KE kandidaatidest kaks on Rea Raus ja Helen Rammu. Kolmas võib olla mõni sissesõitnu keda on vaja parteis upitada.

Tere
Tere

Kolmas on Reelika Ender

wpDiscuz