15

Taebla kiiruskaamera hakkab esmaspäevast tööle

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Taebla kiiruskaamera kapp on Taeblas autojuhte distsiplineerinud juba eelmise aasta maist. Arvo Tarmula

8. märtsist alustab tööd Taeblas Ääsmäe-Rohuküla äärde paigaldatud kiiruskaamera, teatas transpordiamet.

Mõõtekabiin paigaldati Taeblasse juba eelmise aasta mais ja see toodi Taeblasse Reiust. Transpordiameti teatel on nüüdseks tehtud kõik seadistus- ja häälestustööd ning liitumised ja liikluskorraldus on viidud vastavusse uute oludega.

Taeblas nihutati juba eelmisel aastal kaamera paigaldamise tõttu ka asula märki Haapsalu poole. Toona ütles maanteaameti teehoiu korraldamise osakonna juhataja Erkki Vaheoja, et asulamärki liigutatakse ümber sellepärast, et sõidukijuhid oleksid piisavalt varakult informeeritud sellest, milline on asukoha kiiruspiirang.

Taeblasse paigaldati kiiruskaamera seetõttu, et sageli ei pea asulast läbisõitjaid kinni 50 km/h liikluspiirangust. Kiiruskaamera mõõdab Haapsalu suunalt lähenevate autode sõidukiirust.

Lisaks Taebla kiiruskaamerale alustab esmaspäevast tööd kaks kiiruskaamerat Tallinn-Rapla-Türi maanteel.

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
rahvale
rahvale

tuleks kõigile kiirust mõõtvad jalavõrud panna, ja üle 5 km/h läheks riigikassa täitmiseks ja kadrioru reisikulude, kõrtside , fitnesklubide , geibaaride ja muude tähtsate majandusharude ülalpidamiseks

Väänkael
Väänkael

Vähemalt mõned töötud fotograafid saavad tööd…😏

K.s
K.s

Rsk, siiani siis asjatult olen pidurdand…

Hellat
Hellat

Nüüd pead hakkama pidurdama

nojah, aga
nojah, aga

Muidu naljakas, aga mõtlemine nagu orjameelsel ikka. Kui kaigast turja kohal ei ole, siis teen mis tahan. Paha lugu. Sellepärast on see krdi viiruse arv ka nii suur, et olen krutoi ja kui keegi ei karista siis on poogen mis saab.

hmm
hmm

mask on ees, siis nad ei suuda tõestada, et sina roolis olid. Ja mask peab olema ees ju tänapäeval!

Hellat
Hellat

Suudavad küll. Auto numbri järgi.

Vahet
Vahet

Mask ei muuda midagi, auto omanik maksab.

Mida asja
Mida asja

auto ärandati ja sina maksad, tere kevad!

Hellat
Hellat

Maksadki

K.S.
K.S.

Lgp.Hmm. On selle kohta äkki riigikohtu lahend vms. ka välja pakkuda?

Hellat
Hellat

Ja kui ongi, siis tee on ikkagi asula sisene ja pead ikka sõitma 50 km/h

hmm
hmm

Soome kogemus, nüüd sealmaal ka seadus muutunud. Kui ei tõesta, kes roolis on, siis ei saa ka ju trahvi teha. Võibolla su auto ärandati, aga sa polnud kodus , olid joomas nädal aega või reisil jne jne, igasuguseid lahendeid on olnud jah. Eks sellepärast vist muudetigi seadus ära, aga Eesti kohta ei oska öelda, kas siin ka nii on olnud võimalik trahvist mööda hiilida. Peaks ju sarnased seadused olema, meie omad copisid kunagi läänest kõik maha.

Hellat
Hellat

Nii lihtne see asi ka ei ole

Arvos
Arvos

On ikka. Vaja on taolist pretsendenti kus erafirma trahvis Tallinnas piletita sõitjaid ja sattus juuratudengi otsa. Pärast seda jäi erafirma oma lobist ilma.

wpDiscuz