5

Terviseamet kutsub SMSidega inimesi pühad kodus veetma

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Terviseameti sõnum. Foto: kuvatõmmis telefoniekraanilt

Terviseameti sõnum. Foto: kuvatõmmis telefoniekraanilt

Terviseamet hakkas saatma inimestele tekstisõnumeid, milles kutsub neid olema ettevaatlikud ka jõulupühade ajal.

“Pühad tulgu toredad ja koroonata. Telefonis käivita HOIA, pühasid pea kodus ja väljas kanna maski. Äpi saad telefoni www.hoia.me. Terviseamet,» seisab sõnumis.

Koroonaviirus ei näita Eestis taandumise märke. Terviseameti andmetel tehti viimase ööpäevaga 5285 testi, millest 579 ehk pea 11 protsenti osutus positiivseks. Suri neli inimest.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Valdo
Valdo

Nüüd peame inimesi hoiatama ja manitsema kodus püsima. Soovitus terviseametile, ärgem raisake maksumaksja raha mõtetustele. Mina soovitan toetada selle rahaga inimesi, kellel pole midagi jõululauale panna. Kauneid saabuvaid püji meile lõigile.

Arvaja
Arvaja

Ega ametnikud ei ole inimeste jaoks vaid iseenda jaoks.

tõe meeli 70+
tõe meeli 70+

kas kõik peavad kodus olles jõulupühasid pidama, süües verivorsti, hapukapsast, sülti jne. või on see vabatahtlikult sunniviisiline. Mul poeg ütles, et kui ma traditsioone ei järgi, siis võetakse kodakondsus ära ning saadetakse maalt välja…ja õue minnes käskis maski ette panna.

Kodanik
Kodanik

Maski kannad ikka poes ja bussis. Niisama õues jalutades ja teistega distantsi hoides ei näe maskil mõtet. Akna peal või rõdul värsket õhku hingates paned ka maski ette või 🤔?

N60
N60

Selle HOIAäpi võib Terviseamet küll endale hiuda 🙂

wpDiscuz