7

Nõva pelletikatel sai euroraha

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Nõva kooli katlamaja. Foto. Urmas Lauri
Nõva kooli ja võimlat kütab nüüd konterinerkatlamaja. Foto: Urmas Lauri

Nõvale paigaldatud pelletikatelt rahastas 45 00 euroga keskkonnainvesteeringute keskus (KIK).

Lääne-Nigula Varahaldus paigaldas Nõvale koolihoone ja kortermajadele kütmiseks pelletikatla, mis läks kokku maksma 90 000 eurot. Poole sellest ehk 45 000 eurot andis KIK.

KIK jagas toetusteks Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondi raha kokku 370 000 eurot. Raha jagati kaheksale lokaalküttele ülemineku projektile. Lokaalkütte võtsid kasutusele kortermajad ning haridus- ja kultuuriasutused kolmest Eesti maakonnast.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
mariapol
mariapol
Loe minu tunnistust Minu nimi on Maria Alex. Ma käisin veebis ja sattusin kokku JOSE Luis’iga laenu väljaandes, kus öeldakse, et laenufirma annab üldsusele a laen väga madala intressimääraga. Niisiis, võtsin ettevõttega ühendust tema e-posti teel: (joseluisloans@gmail.com) mida taotlesin 25 000 euro suuruseks laenuks kaheks aastaks. ettevõte vastas mulle ja saatis mulle kõik selle ettevõtte tingimused, mis mul olid lugesin ja nõustusin nendega, et nad ei maksa mingit lõivu. Pärast minu laenutaotlus, sain oma pangast teatise, et minu pank arve, et 25 000 euroga lõpetasin laenu tagasimaksmise 18. detsembril enne koroonapuhangu algust. Tahaksin kasutada võimalust ja saata sõnum kõigile, kes… Loe rohkem »
kiou
kiou

Pakume sularahalaene 5000–50000 eurot, projektilaenu 50000 eurot
kuni 300 000 eurot aastas 2% määraga igale inimesele või ettevõttele, kes seda vajab
laenu. raha nende mõne vajaduse rahuldamiseks. (joseluisloans@gmail.com)
Whatsapp: (+13075431042) ………………….

N60
N60

Veidi vanaks jäänud uudis? Nii peaaegu aasta jagu

Tõsi on...
Tõsi on...

Tõesti on katelt vaja, Nõval ju nii külm, et puudki pole lehte läinud (vaata fotot).

just
just

mikk lõhmus News Service heade uudiste kriis? Millal tuleb uudis lipuväljaku avamisest?

jah
jah

aga kuhu on jäänud ilus mõisavaade

Müü
Müü

Ilus mõisavaade jääb maja ette, katel maja kõrval. Samas see katel paigaldati juba peaaegu 2 aastat tagasi sügisel sinna. Nii et vana uudis.

wpDiscuz