Rannarootsi muuseumis tuleb taas pärimuskohvik

Lisete Velt (vasakul) ja Paula Marit Leiumaa esitavad laupäeval Rannarootsi muuseumis oma värsket loomingut. Foto: Erakogu
Lisete Velt (vasakul) ja Paula Marit Leiumaa esitavad laupäeval Rannarootsi muuseumis oma värsket loomingut. Foto: Erakogu

Laupäeval on Rannarootsi muuseumi õuel taas pärimuskohvik, kus esinevad kitarril Haapsalu kunstikooli õpetaja Paula Marit Leiumaa ja laulab Lisete Velt.

„See on üks nendest kontsertidest, mis pidi märtsis toimuma, aga lükkus koroonaviiruse tõttu tulevikku. Nüüd on see tulevik käes,“ ütles Rannarrootsi muuseumipedagoog Lydia Kalda.

Kalda sõnul kuuleb kontserdil Leiumaa kirjutatud laule. Kalda lisas, et kuulis neid esinemas talvel Lihulas ning juba siis tundus, et kontsert on muuseumisse justkui valatud.

Lisaks kontserdile on  avatud ka kohvik, kust saab muuhulgas ka suitsukala. Samuti viib hhuvilised merele puupaat Lilian. Paadisõit kestab 20 minutit ja maksab 3 eurot.

Kontsert algab laupäeva keskpäeval ning kestab kaks tundi.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
1 Kommentaar
Inline Feedbacks
View all comments
Lydia Kalda
3 aastat tagasi

Rannarootsi muuseumi pere annab teada: Juhul kui ilm on 4.7 nutune, siis toimub meie kontsert ja kohvik Rannarootsi muuseumis sees. Vihm meid ei peata. Rõõmsa kohtumiseni!