9

Lääne Elu paberleht neljapäeval, 2. juulil

Lääne Elu

info@le.ee

Lääneranna vallavanem tahab küladesse pakiautomaate

Lääneranna vallavalitsus kavatseb osta Cleveroni pakiautomaate, et need üles panna igasse suuremasse asulasse.

Ridala valmistub kihelkonnapäevadeks

Ridala kogudus valmistub juuli lõpus peetavateks kihelkonnapäevadeks, millega tähistatakse püha Maarja-Magdaleena koguse esmamainimise 800. ja Ridala kiriku valmimise 750. aastapäeva.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
talvel
talvel

pole ju probleemi , meri jääs

Tont
Tont

Aga härra linnapeal on ju raske raha (90 tonni) eest ostetud ja enamus aega seisev ristleja Mari. Kütku sellega !! 🤑 Veab Vormsi väja küll !

Aga
Aga

see pole nii kiire kui vaja ju! Rumal nali pole v?

Mirjo
Mirjo

Mikk Pikkmets OSTAB vallale pakiautomaadid. Pealkirja uskudes, siis nagu oma raha eest. Edasi lugedes selgub aga midagi muud. Miks selline eksitav pealkiri ?

ahaa
ahaa

lõhmus ruttu tööle tagasi, leht puha Lääneranna hõiskeid täis, nii võib Lääne-Nägurla meelest minna!

Georg
Georg

Kas Haapsalu politseinikud ei pääse enam Vormsile või on pääs sinna keerulisem ja võib varasemast enam aega võtta?
Pealkiri on väärarusaama tekitav ja eksitav, pigem kliki püüdmiseks.

väikehaapsallane
väikehaapsallane
Esilehe politseipealkiri ja teise lehekülje juhtkiri on rutiinne EKRE-tampimine. Samas võib välja lugeda, et sisulist probleemi politseil Vormsisse pääsemisega pole. Variante, kes-kust lähevad on rohkem kui üks (4). Ei saavat teha üllatusreide (no saaks ju ikka, kui praamile minna jala nt.korstnapühkija- või jõuluvanariietes) ja Haapsalust väljasõit pole 24/7 sadamas ootava kaatriga tagatud. Kahjuks ilmutab ka Vormsi vallavanem kuritegelikku muretust juhtuda võivate Agatha Christie-stiilis sündmuste pärast. Tõesti, mis meist saab (lootuses, et ehk ikka juhtub midagi hullu, sest siis võib ju Mardi peale näpuga näidata)!? Mina arvan, et midagi ikka saab – Pärnust lennutatakse helikopteritäis automaatureid Vormsi tulipäid jahutama, kui neil… Loe rohkem »
aga
aga

kopteri saab teglikult alla ka tulistada, kui end korralikult saarel kindlustada. Mõnes ameerika filmis on seda näidatud küll ja küll!

misasja
misasja

küsigu Tallinnast siis mootorpaat, nii saamatu ka ei saa olla ju. Ise veel korravalvurid!

wpDiscuz