8

Supluskohtades ei pea enam olema riietuskabiine ja tualettruume

Tänasest algas rannahooaeg. Arvo Tarmula

Terviseameti keskkonnatervise osakonna peaspetsialist Lembi Tiksi sõnul on selle suplushooaja suurimaks muudatuseks see, et enam ei nõuta avalikes supluskohtades riietuskabiinide, tualettruumide ja prügiurnide olemasolu, kirjutas Postimees.

„Muudatuse tingis asjaolu, et vana korra kõrged nõudmised tekitasid praktilises elus paljudele supluskohtade valdajatele probleeme ning takistasid seega supluskoha asutamist,“ ütles Tiks.

Registreerimata supluskohtades ei olnud kohustust ka sealt veeproove võtta. „Tulemuseks oli olukord, kus inimesed käisid suplemas supluskohtades, mille veekvaliteet ei vastanud nõuetele,“ ütles Tiks.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Homo sapiens
Homo sapiens

Ka vares ei lenda niisama ja on ammu kahtlustatud,et keegi saab mõne seaduse eest kilekoti.Ainult- milleks nii napakat seadusemuudatust vaja on ? On viimane aeg igast ministeeriumist 50 ametnikku maasikaid korjama saata. Siis ehk on osa nende palgast ausalt teenitud.

2. kodanik
2. kodanik

See, et neid ei nõuta, ei tähenda veel, et neid olla ei või. Tuleb lihtsalt supluskoha pidajale pinda käia, kui asi jamaks kätte ära läheb. Ükski vallavanem või linnapea ei hakka küll mingi kemmergu pärast oma häältega järgmistel valimistel riskima. 🙂

naljatik-riik
naljatik-riik

Miks nii elementaarse asjaga, nagu tualetid, samuti riietuskabiinid, peaks kellelegi pinda hakkama käima? Enamasti tehakse ühte serva tobedaid seadusi, nüüd jällegi vastassuunas narr seadusemuudatus. Aga no, näed, seadusetegijatel käed-jalad tööd täis.

Mõte
Mõte

Kas see on ikka hea mõte? Kabiinideta veel … aga piirkonnas üks hooldatud! WC võiks ikka olla kül!

K.S
K.S

Ah et vana korra kõrged nõudmised? Võibolla olekski kõrged olnud kui oleks nõutud eraldi meeste- naiste kabiine ja peldikuid. Nimetaks vanu norme pigem elementaarseteks… On ka selliseid naisolevusi kellele ei meeldi teiste silma all riideid vahetada ja ausalt öeldes isegi mul oleks natuke imelik avalikus rannas vastu elektriposti kusta…Ahsoo, et alati saab merre ju kusta? Mis saab siis kui sitahäda tuleb???

juss
juss

Kõik võib suvalt merre lasta!

rannad muutuvad ekstreemsemaks, kihvt
rannad muutuvad ekstreemsemaks, kihvt

“Kõrged” nõudmised nurka, ja elame teisiti. Prügi viskame maha, liiva sisse kannaga,, pissile põõsa taha. (number 2 ka, järgmine astub kingatallaga taseseks).

juss
juss

See ju väga looduslähedane käitumine!

wpDiscuz