5

Haapsalu kärbib kulusid

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Haapsalu linnavalitsus koostab lisaeelarvet, millega vähendatakse majandamiskulusid ja toetusi ning kaalutakse jätta tegemata investeeringuid 700 000 euro eest.

Lisaeelarve kogumahtu või muid summasid pole Haapsalu linnapea Urmas Suklese sõnul praegu võimalik välja öelda ega ka mõelda, sest muutujaid on liiga palju.

„Kui riigi lisaeelarve võetakse vastu, saame teha täpsemaid arvestusi. Praegu planeerime Haapsalu eelarve arutamist maisse, aga kuna elu muutub tundidega, ei saa välistada ka juunit. Praegu on kõik veel kahjuks ennustamine seapõrna pealt,” nentis Sukles.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
teadja
teadja

Eks Suklesel on ikka kogemusi, et tajuda, mis toimub. Kui vaadata Lääne- Nigula vallavanema esinemisi teles ja ajalehes, tundub, et tema ei taju üldse, mis situatsioon on- maksab preemiaid ja töötasu nendele, kellede koormus pole juba ammu koroona eelne, põmmutab Nõva sadamale viie paadikoha ehitamiseks 100000 eurot, samas, kui Nõva koolile raha ei jätkunud ja teistes koolides on samuti rahapuudus jne. Aeg oleks nagu maapeale tagasi laskuda, sest valitsuse lubadused rahalaev kohale liigutada on elamine tuleviku arvelt- kellegile ei anta tasuta lõunaid

juss
juss

A kuda sa mineviku arvelt elad?

Jah
Jah

Kas teie olete rumal? Kes see praegu koolis tohib käia?

küüniline realism
küüniline realism

rahvas võib ju “ärikaid” vihata, aga elupõlisel ettevõtjal on ikka kogemusi ja oskusi, mida elupõlisel ametnikul ei ole ega saagi olla.

Jäme
Jäme

Eks sellel “elupõhisel” ettevõtjal on ka ärid käest läinud. Muidu ta siin linnaviletsuses ei istuks.

wpDiscuz