Kinnisvara hinnad esialgu püsivad

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Müüriääre kohvik sulges uksed.
Haapsalu. Malle-Liisa Raigla

Aarete kinnisvarabüroo juhatuse liige Silvi Merilo ütles, et kinnisvara hinnad pole veel kukkunud.

„Tehingute maht on küll vähenenud, kuid liikumist ikka on. Hinnalangust praegu ei taju. Kui eriolukord jääb venima, siis ilmselt korterite hinnad võivad veidi kukkuda,” ütles Merilo.

„Huvi on suur aga hajaasustusega asulate talumajade ja maade vastu. Eesti inimest kisub ikka maale – eriti sellises kriisis,” märkis Merilo.

Merilo sõnul tegutsevad Haapsalu kinnisvarabürood kodukontoris. „Käime väljas ja avame ajuti ka büroo, kui on eelnevalt kokku lepitud – nii et päris uksi kinni ei pane,” ütles Merilo.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu toomas
uskmatu toomas

“Kinnisvara hinnad esialgu püsivad” aga kõvat visinat on juba kuulda ja küll suure hooga sissepumbatud õhk ka välja tuleb !

Püsib
Püsib

ka rootsi pankade poolne kägistamine eesti turul

Mart
Mart

Ootame, millai Tarbijate ühistu ridamajaarenduse hinnad langevad. Praegu on hinnad suisa utoopilised.

Jura
Jura

2015-keskmine 2toaline korter maksis 19000-25000,ehk keskmiselt 450€/m2.
2020,märts, 2toaline 40000-48000,ehk keskmine 800€/m2.
Kui Tallinnas hind langeb, siis jõuab hinnalangus ka Haapsallu,küll mõningase ajanihkega.kõigepealt müüakse, kui üürile ei saa anda, majutuskorter, sest müüjal tekib rahavajadus töötuks jäämise, vähenenud jmt juhul.

küüniline realism
küüniline realism

kes ei taha enda kinnisvara masuaegse hinnaga müüa, võivad oma kuulutused julgelt mõneks ajaks maha võtta. enamvähem kõik potentsiaalsed kinnisvaraostjad ootavad juba suurt hinnalangust.

expert
expert

Haapsalus ei kuku hinnad kuhugi. Ülepakkumist ja hädamüüke siin pole.

wpDiscuz