Hindajatelt kogus suurima punktisumma Aivar Oruste firma Laitamm & Ko, kes tahab toetuseks saadud 5000 eurot kulutada Pürksi poeruumide remondiks.
Valla ettevõtjate huvi toetuse vastu oli suur – esitati 29 taotlust, millest 22 vastas nõuetele. 30 000 euro suurusest toetusest jagus üheksale ettevõtjale. Ühe ettevõtja taotlus rahuldati osaliselt, kuid et toetusena antav summa oli taotletust tunduvalt väiksem, otsustas ettevõtja sellest loobuda.
„Kui Noarootsis saab tänu sellele toetusele pood olema, on see asja ette läinud,” ütles Lääne-Nigula vallavanem Mikk Lõhmus.
on see, kes riskib ja ette võtab. Tulemuseks on loodetavasti kasum. Oma jope, kes vastuteene eest hankeid vms. võidab, ei ole ettevõtja.
Sahkerdamine
Kui ise raha ei saa, siis kohe sahkerdamine?
Kuritegu on kuritegu, ükskõik, kes selle läbi viib. Vargus on vargus, ükskõik, kes on varas. Aga nii ei ole, et vargusest saab õige tegu olukorras, milles varas osa nodi ka mulle annab.
Mis te koguaeg vingute ja vigisete kui keegi midagi head teeb? Tulge arvutite tagant välja ja tehke tühja mulisemise asemel ka midagi. Kadedus?
seisnevad Lääne-Nigulas alati selles, et omad joped kingitusi saavad volikogus õigel kohal käetõstmise eest. Kulla inimesed, seda nimetatakse korruptsiooniks, mitte “heategudeks”.
vähe kummaline on meie vallas see asi – toetusi saavad firmad, kes on stabiilsed maksuvõlglased, hankeid võidavad need, kes maksavad ümbrikupalka ja jätavad majandusaastaaruanded esitamata. kõik on korras kuni jagajatele ka üht-teist pudeneb või õigel ajal õiges kohas kätt tõstetakse?
üks volikogu oma jope võtab kolmandiku sotsiaalabist, vastutasuks tekib aga kohustus nii osavallakogus kui vallavolikogus õigel hetkel kätt tõsta – nii käib KOV-i juhtimine, kui vallavanemal edgari elukool selja taga.
Tarkur. Täielik.