7

Valgeväljal sõitis reka kraavi

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Täna kella poole seitsme paiku hommikul sõitis Haapsalust Pärnusse kauba järgi läinud reka Valgevälja lähistel järsus kurvis kraavi. Foto: Urmas Lauri

Haapsalu-Lihula maanteel, Valgevälja karjääri lähedal sõitis hommikul reka libeduse tõttu kraavi.

Täna hommikul oli liiklusõnnetus Haapsalu-Lihula maanteel, kus Haapsalu suunast sõitnud veoauto kaotas libedal teel juhitavuse ja kaldus kraavi.

„Midagi polnud teha,” ütles autojuht Harald. „Siin kuskil hakkas pidamine tekkima, kummid vilistasid, aga siis oli nii risti juba, et…”

Haapsalu politseijaoskonna patrullitalituse juhi Meelis Laurmanni sõnul oli autojuht kaine ja õnnetuses ta viga ei saanud.

Kui suurt viga auto avariis viga sai, seda autoettevõtte esindajad kohapeal takseerides öelad ei osanud.

Veoauto kabiin oli kraavis, kere aga viltu teel, mistõttu oli ka liiklus avariikohal häiritud ja liiklust reguleeris politseipatrull. „Reka puksiiri tulemine võtab palju aega ja kolmveerand tundi läheb vähemalt enne kui tee vabaks saab,” ütles Haapsalu politsei välijuht Rene Pajula kl 10.15 paiku.

Fotod: Urmas Lauri

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Sõitja
Sõitja

Hea,et niigi läks
Kõva kokkuhoid teehooldusepealt

Postimees
Postimees

Regi on kraavis?
Miks on veoauto pildil???

Rekka
Rekka

Rekka rekka… sadulauto ja madelpoolhaagis. Kabiin ja kere on mõlemad kraavis ning risti teel on haagis. Muidu hakkama ei saa, siis lugege siit https://et.wikipedia.org/wiki/Poolhaagis

Agu
Agu

rekka on lihtsam öelda ja kõik saavad sellest ka aru, millest jutt käib. Täheneärijaid on alati leidunud, aga sellest pole midagi, niiöelda karavan läheb ikka edasi

Rekka
Rekka

Selised suvalised artiklid saaksid koolis hindeks kahe. Ajakirjandus või asi.

misasja
misasja

Inimene, me ei ole enam koolis, päriselus on ikka palju asju hoopis teistmoodi.

tarknina
tarknina

Ülitark oled nähtavasti küll, aga ometi reka on ikkagi.

wpDiscuz