6

Lihula valmistub koolivõrgu reformiks

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Metsküla kool

Lääneranna valla hariduse arengukava koostab uuringu- ja konsultatsiooniettevõte Cumulus Consulting, kes on haridusvõrkude ümberkorraldamist nõustanud Pärnus, Toris ja Häädemeestel.

Lääneranna abivallavanema Andres Annasti sõnul palgati haridusvõrgu arengukava koostama ettevõte, et saada erapooletu ülevaade olukorrast ja võimalikest suundumustest. „Oleme ise ka oma haridusvõrgu üle aru pidanud, aga tahame erapooletut pilku, et olukorda kirjeldataks ja pakutaks lahendused,” ütles Annast.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
läänlane
läänlane

Ilma uuringuta on niigi selge, et lapsi on vähe ja koole palju. Kahjuks siin jõupoliitika ei aita, sest kui me tahame, et maal mingigi elu säiliks, tuleb lihtsalt “peale maksta”. See on tasu nendele inimestele, kes maaelul hinge sees hoiavad!

Need
Need

konsultatsiooni firmad mingi odav löbu pole…

Valdo
Valdo

Mõistus tule koju!!!!!!!!!!!!!!!!

hmmm
hmmm

Kas pole imelik, et kolm Cumulus Consultingus töötavast inimesest on vallavanema sõbrad. Vähemalt sotsiaalmeedia platvormi andmetel 🙂

jah
jah

tuleb firma, kel pole kohalikust elust ja inimestest õrna aimugi….teeb exelitabelid valmis ja ütleb,millist kooli inimesed vajavad….kas pole imelik ?

Eda
Eda

Paneme väikesed maakoolid kinni. Asemele teeme väikese spordikooli…

wpDiscuz