5

Lihula maanteel sõitis veoauto kraavi

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Haapsalu suunas liikunud veoauto sõitis teelt välja. Foto Arvo Tarmula

Täna ennelõunal juhtus Haapsalu-Laiküla maanteel liiklusõnnetus, kus veoauto sõitis teelt välja kraavi külili.

Õnnetus juhtus kl 11 paiku Kitse bussipeatuse lähedal, kui Haapsalu suunas  liikunud reka kaldus sirgel teelõigul teelt välja. Autojuht õnnetuses viga ei saanud. „Selles mõttes õnnelik õnnetus,” ütles Haapsalu politsei välijuht Vaima Valk.

Õnnetuse põhjust ei osanud välijuht öelda, selle selgitab välja menetlus.  „Tehnilist riket ei paistnud,” ütles Valk. Ta lisas, et autojuht oli ka kaine.

Et auto kütusepaagist oli lekkinud kütust, tulid õnnetuspaigale ka tuletõrjujadd, kes koristasid diislikütte. Reka vedas olmekaupa.

Fotod Arvo Tarmula

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Piret
Piret

Veel üks suur uudis, Täna Haapsalu teel oli ühel autol tagumine rehv sõites jumala tühi

Nutijobu
Nutijobu

Eile tuli linnas Jaama tänaval vastu kruusakoormaga kallurauto, juht lõug vastu rinda põrnitses ilmselt oma nuti(riista).

Nutijuht
Nutijuht

Ilmselt oli telefon see, mis tähelepanu endale sai. See sõidu ajal telefoni näppimine võtab juba epideemia mõõte.

Haapsalu
Haapsalu

Laikyla maantee on lihtsalt kohutav nöuka -aegne hyppav tee.

ka käinud
ka käinud

sellel teelõigul pole häda midagi. Täiesti normaalne tee. Kui terviseeriket ei tuvastatud, siis 100000%, et istus telefonis. Politsei saab seda ju järgi kontrollida – kontrolligu ja kui nii oli, siis mingi hiigeltrahv võiks ka juhile tulla. Neid süüdimatuid nutijuhte on lihtsalt liiga palju!

wpDiscuz