11

Linnafirma juhid end süüdi ei tunnista

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Riho Lepa (paremal) kaitsja Erki Kergandberg (vasakul) ja Alo Lõps esmaspäeval Haapaslu kohtumaja ees. Foto: Arvo Tarmula

Riho Lepa (paremal) kaitsja Erki Kergandberg (vasakul) ja Alo Lõps esmaspäeval Haapaslu kohtumaja ees. Foto: Arvo Tarmula

Esmaspäeval alustati Haapsalu kohtumajas kriminaalasja arutamist, milles Lääne ringkonnaprokuratuur süüdistab Alo Lõpsi ja Riho Leppa riigihanke menetluse nõuete rikkumises ühele osalejale eelise andmiseks.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
RAUD
RAUD

Ikka muljetavaldavalt suure külma kõhuga linnavolinik Lepp, kes kriminaaluurimise ajaks ei kavatsegi ennast linnavolikogu rahanduskomisjoni juhi kohalt taandada. Ausus peab veenev olema. Kui ei ole veenev, siis on peagi kiire lõppmäng. Nii on alati.

Kübe
Kübe

No ega ole kena seal vangis peene valge särgiga retside vahel keerutada. Näe jaaksoni mihkel olla neverlandis salakukk olnud)))

juss
juss

Ei ole enam mehi, kes s.tta keerates seda ka tunnistada julgeksid!

Jäme
Jäme

Terve tartu vangla on täis süütuid vange….vähemalt ise nad nii väidavad.

jaanus
jaanus

Enamus teab niikuinii, kuidas selles kandis asjad olid ja ehk ka ongi.

linnakodanik
linnakodanik

No ei saa aru seesugustest meestest. Mida nad arvasid? Kas linnapea selja taga nendele seadused ei kehtigi? Ei saa aru ka linnapea käitumisest, kes veel tellis maksumaksja raha eest ekspertarvamuse. Mida see linnapeale andis? Kas WC-s polnud enam paberit? Kui hakata mõtlema, siis ikka koos on üks jube kamp.

Koma
Koma

kui kohus mehed õigeks mõistab,kas siis saadad oma sõnade eest kirjalikult vabandused sellele jubedale kambale?
Igal juhul jõudu ja kohtule erapooletut õigusemõistmist.

linnakodanik
linnakodanik

Kui kõik oli õige, siis miks need mehed põnnama lõid ja hanke tühistasid?

PuukPook
PuukPook

Prokurör või ment oled või et kõike nii täpselt tead? Avalda kõigile siis oma info ja kuskohast andmed said

Juri
Juri

Andmed tulid internaatiumist. Käo Paul oli mees kes infot jagas. Salakukk teises salgas. Puujalg käib ringi ja selg sirge kingib müüjatele lilli, keegi ei mäleta , et Kaupo ja veel paar meest kümmekond aastat tagasi ära tappis. Asi aegunud.

Juku
Juku

Eks siis paistab kas kohus samamoodi arvab 🙂

wpDiscuz