8

EKRE ministrikandidaat on Kert Kingo

Kert Kingo. Foto: Riigikogu
Kert Kingo. Foto: Riigikogu

ERR-i andmetel on Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna uus kandidaat väliskaubandus- ja IT-ministri kohale erakonna parlamendifraktsiooni liige Kert Kingo.

Kert Kingo on sündinud 5. märtsil 1968. Ta kandideeris viimastel riigikogu valimistel Jõgeva- ja Tartumaal, kus sai 1082 häält ja pääses riigikogusse. Valimiskampaaniasse panustas ta rahaliselt 3000 eurot.

Kingo kandideeris ka 2017. aasta kohalike omavalitsuste volikogude valimistel Tartu linnas, kus sai 60 häält ja valituks ei osutunud.

Äriregistri andmetel sai Kingo EKRE liikmeks 7. märtsil 2016 (erakonna veebilehel märgib ta küll ise, et astus erakonna liikmeks septembris 2015). Kingo on EKRE Tartu- ja Jõgevamaa ringkonna Tartu valla osakonna esimees ning ka EKRE korruptsioonivastase toimekonna juhataja.

Kingo on lõpetanud Tallinna majanduskoolis õiguse eriala, 2001. aastast on ta diplomeeritud jurist.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Jöudu,
Jöudu,

jaksu, edu ja önne Kingole.

Abcmas
Abcmas

No pühapäeval R2 tuleb räuskamist üks jagu…

Mina.
Mina.

Vanasti pandi poisslastele selline nimi.

Tont
Tont

Inimese sobivuse üle normaalne inimene nime järgi küll ei otsusta.Rohkem ikka tegude järgi. Kas sa valisid ise omale nime ?? Edu uuele ministrile.

juss
juss

Gert umma poisslapse nimi ikke!

Tommy
Tommy

Tuu om ju poisi nimi… ?

juss
juss

Tommy umma iks plika nimi ju!

wpDiscuz