5

Soola asemel läheb SALMi nõukogusse Ender

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Reelika Ender. Foto: Arvo Tarmula
Reelika Ender. Foto: Arvo Tarmula

Haapsalu linnavalitsus kutsus SA Läänemaa Muuseumid nõukogust tagasi Heikki Soola, tema asemel saab nõukogu liikmeks Reelika Ender (mõlemad Keskerakond).

„Reelika Ender oma noorusliku energiaga toob kindlasti uusi mõtteid ja energiat Läänemaa muuseumide arengusse. Anname talle võimaluse linnaettevõtte nõukogus oma panus anda,” ütles Haapsalu linnavolikogu esimees Jaanus Karilaid (Keskerakond).
Lemmi Kann

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kodanik2
kodanik2

Sool on minu teada igati kraps ätike, vanaisa seisuses jõuab ka pinksi lüüa. Linna osalusega ametiasutustes ei saa nüüd vist olema ühtegi pensionäri. Vaat milline ebavõrdsus. Pensionäride liit võiks ka Soola kaitseks häält tõsta.
Küllap on aga asi selles, et kui Vikman saab (???) Linnajanduse AS bossiks, siis prantsatab ta ka linnavolikokku ning et siis Enderi toiduahel ei katkeks (langeb volikogust Vikmani tulekuga välja), siis karilaid leidis koha uue koha. Nii lihtne kõik ongi.

juss
juss

Kui vana see Sool siis on, et ei kõlba enam? Muuseumis ongi ju vanad asjad.

Mina.
Mina.

Mimm trügib igale poole, varsti pidi hakkama tänaval lapsi taga ajama.

Kodanikuga
Kodanikuga

nõus, eks ta nii on

Kodanik
Kodanik

Karilaid peab ju kuidagi Vikmani mahavõtmiseks saama fraktsiooni toetuse

wpDiscuz