10

Dirhami kalatööstus toob klientidele kala Nurme bistroosse

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Dirhami Fish Gourmet omanik Mart Vahtel tõi neljapäeval esimesed kalasaadetised Nurme bistroos sisse seatud külmkappi. Foto Arvo Tarmula

Dirhami kalatööstus paigaldas sel nädalal Haapsallu Nurme bistroosse külmkapi, kuhu saab e-poe kaudu tooteid tellida otse kalatööstusest.

Esimesed neli pakki tõi Dirhami kalatööstuse (Dirhami Fish Gourmet) omanik Mart Vahtel Nurme bistroosse neljapäeval kella 11 paiku ja poolt tundi hiljem oli juba esimene klient oma pakile järel. Tellimused saab esitada ja maksta kalatööstuse kodulehel dirhami.eu ning kohale tuuakse need kaks korda nädalas - teisipäeval ja reedel. Kui aga tarbijate huvi osutub suureks ei välistanud Vahtel, et kala tuuakse ka sagedamini.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kusti
kusti

miks selt lesta ja kilu osta ei saa. ma tahan värsket kala ise suitsu panna. Nad pakuvad seal hirmkallist lõhet

Pook
Pook

Kui ei sobi mine osta kalaputkast omale ogalikke ja suitseta neid palju tahad.

midagi
midagi

võiks ka läänemaa muuseumi viia, et rahvas saaks teada, mida vanasti turult saada oli

K.S
K.S

Ja järgmine samm oleks Nurme vabrikus osa palka kalas maksta?

täpp
täpp

Ajaleht on oma tähenduse minetanud,ei midagi uut ,ainult jah Härra linnapea ja nii edasi.

kuglimugli
kuglimugli

Lääne Elu on liiga kallis, digipakett on üle mõistuse kallis. Lugeda pole ju eriti midagi, vahest oleks aeg siduda endid nt. Läänemaa Postimees ?

pole igaühe jaoks
pole igaühe jaoks

Leht kallis, aga oh sa poiss! Kus on ikka kaladel hinnad! Jään nälga.

saab sinu jaoks
saab sinu jaoks

Ostad seadmed, teed kokkuleppe kvalteetse ja odava kala tarnijaga, ise töötled ilma palgalisteta ning naudidki taskukohast kala

pole igaühe jaoks
pole igaühe jaoks

Eks ta ole. Teistel müüjatel muidugi pole ei seadmeid, ei palgatöölisi. Iseenesest mõista, iga äri kujundab oma hinna ise ja mul polegi vaja kobiseda. Nii on.

Tolmu Ahv
Tolmu Ahv

Mis hinnad siis on ? Ma telliks küll LE digilehe,aga nad tahavad kõiki mu isikuandmeid ja sellega ma nõus pole. Kui saaks ainult maksta ja lugeda,siis oleks tellinud küll.

wpDiscuz