5

Läänemaal lokkab alaealiste kuritegevus

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Ümarlaual osalejad: sotsiaaltöötajad, politseinikud ja koolijuhid. Foto Arvo Tarmula

Haapsalu linnavolikogu esimees Jaanus Karilaid kutsus reedel kokku erakorralise nõupidamise, et arutada võimalusi, kuidas alaealisi kuritegelikult teelt tagasi pöörata.

Karilaiu sõnul võeti teema üles seetõttu, et murelikud inimesed on korduvalt linnavalitsuse poole pöördunud – alaealised huligaanitsevad ja norivad ka teiste lastega tüli. „Kogukond on oma olemuselt ühistu, mis tähendab, et me peame probleemidega tegelema koos,” ütles Karilaid.

Reedel istusid Haapsalu volikogu saalis ümber laua politsei, lastekaitse, koolide ja huvikoolide esindajad.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Jüri
Jüri

Alaealiste kuritegevus lokkab üle Eesti. Seadused on vast võetud sellised, et lapsi kasvatada ei ole võimalik normaalseteks.

Kui juba 6. aastane ütleb vanaemale “ma tapan su ära”, siis millest me räägime.Vanaemal ei ole last õigust teda füüsiliselt sakutada, sest siis on ta automaatselt on kiriminaalkurjategeja. Väljapääsmatu olukord!
Muide laps on pärit täiesti normaalsest perest ja vanemad on mõlemad kõrgharidusega asjalikud, käivad tööl ei ole asotsiaalid.

Huvitav
Huvitav

Lihtsalt koosolekut pidada koosoleku pärast pole mõtet. Mis on reaalsed otsused ja edasised sammud?

Joel
Joel

Mida siis erakordset otsustati?

Kommissar tarmu
Kommissar tarmu

Otsustati Luik tagasi kutsuda

Luik
Luik

Ma ei lähe tagasi. Ha ha ha

wpDiscuz