8

Laupäeval varastati Palivere poest 300 euro eest kaupa

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Vargus Palivere poes.
Politsei palub abi kahe mehe tuvastamisel, kes laupäeval Palivere poes vargil käisid. Foto politsei

Laupäeval toimus suurem poevargus Läänemaal oli Paliveres, kus kaks seni tabamata meest varastasid päise päeva ajal Aja O kauplusest kotitäie kaupa.

Haapsalu politseijaoskonna juhtivuurija Vello Palmitsa sõnul käitusid Palivere vargad klassikaliselt: „Üks meestest hajutas müüja tähelepanu ja teine kõndis kotiga uksest välja.”

Tööl olnud müüjad Pirje Grau ja Kerli Plaas ütlesid, et enne kl 16 tulid Palivere poodi kaks keskealist meest. Mehed askeldasid riiulite vahel ja nagu pärast selgus, olid nad seal kaupa kotti toppnud. „Ikka kallimat kraami: šokolaadi, kohvi, suitsu, isegi sokke,” loetles Plaas.

Lõpuks suundusid mehed kassasse. Sel ajal kui meestest kogukam ühe suitsu- ja ühe piimapaki eest maksma hakkas, krabas teine tema selja varjus suitsupakke kotti. Kassas istunud Grau sõnul varjas mees tema vaatevälja nii, et selja taga toimuvat polnud näha.
Grau ütles, et tal tekkis kahtlus, et midagi on teoksil, ja kui ta seda ütles, krabas kassas toimetanud mees tal piimapaki käest, viskas sularaha letile ja mõlemad mehed jooksid poest välja. „20 senti jäi veel piima ja suitsu eest võlgu,” ütles ta. Plaas ja Grau kinnitasid, et sellist vargust pole nad varem näinud.

Politsei palub inimesi, kes vargad ära tunnevad, anda sellest teada lühinumbril 112 või numbril 473 2810 või meiliaadressil laane@politsei.ee.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Lääne elu kasutaja
Lääne elu kasutaja

Vargad varastasid 300 euri eest kaupa!?!?
😵

Nipitiri
Nipitiri

Kuidas nad said suitsu võtta, sigaretid on ju kassa kohal?

läänemaalane
läänemaalane

Kas siis kott varastatuga saadi kätte, et teatakse kui suure summa eest kaupa varastati?

Pook
Pook

Molude järgi peaks tiblad olema ja otsige neid Lasnamäelt või Maardust.
Riputage pildid vene delfisse. Küll keegi ikka ära tunneb.

Heh
Heh

Ridiküülidega vennad ikka

R&co
R&co

Plaas muidugi, mitte Klaas 😀

Kohalik
Kohalik

Kerli klaas?? Mina tean ,et ta peaks Plaas olema ikka.

mõngel
mõngel

see tagumine lame moll jääb küll meelde!!

wpDiscuz