Haapsalu taastusravihaigla kavandab suuremahulist juurdeehitist

Haapsalu taastusravihaigla juhid Kadri Englas ja Priit Eelmäe osutavad haljasalale, kuhu peaksid tulema spordisaal ja ujula. Foto Arvo Tarmula

Haapsalu neuroloogiline rehabilitatsioonikeskus (taastusravihaigla) plaanib ligi 9000 ruutmeetri suurust juurdeehitist, mis lubab haiglal aastas ravida paari tuhandet patsienti senisest rohkem.

Viimast nädalat taastusravihaigla juhi ametis olev Priit Eelmäe ütles, et juurdeehitist on vaja, sest nad ei mahu enam olemasolevasse hoonesse ära. Haigla kavatseb tööle panna päevaraviteenuse, mis on haiglale odavam ja patsiendile tõhusam. „Sellelaadse teenusega suudaksime teha asju kulutõhusamalt – osutada teenust sama raha eest rohkematele inimestele,” ütles Eelmäe.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

5 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Ei saa aru
3 aastat tagasi

mis vaatest on jutt. Promenaad jääb ikka alles vist. Aga sinna on hädasti vaja parklat ja haigla laiendus on kindlasti vajalik.

Maari
3 aastat tagasi

Hea kui saaks hetkelgi teenused kätte-terapeute palju puudu, maga ja söö ainult. Paar protseduuri päevas…..

maaler
3 aastat tagasi

Nagu kommunistlikud liidrid käed suure juhi poole näitamas.
Ja ehitustöid hakkavad tegema nagu eelmine kord pätifirmad mustalt.
Rabelesin tookord nädal aega hommikust õhtuni ja maksti ainult 100€

kodanik
3 aastat tagasi

Ärge siis parklat unustage! Siiamaani on parkimine minuarust selle maja põhiprobleem.

memm
3 aastat tagasi
Reply to  kodanik

avalikustada tuleb ,kui palju ehitis maksma läheb , mitmele inimesele kuulõikes avaneks ravivõimalus kui laiendus valmis ja ühelgi töömehel ei tasu enne n.ö,haamrit pihku võtta kui töölepingus on must-valgelt tasud kirjas. Enda tööd tuleb osata hinnata ja õiget tasu küsida.