7

Rosimannuse firma ostis Lihula vanadekodu

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Lõuna-Läänemaa tervishoiu- ja sotsiaalhoolkeandekeskuse juht Vanda Birnbaum. Foto: Arvo Tarmula

Lõuna-Läänemaa tervishoiu- ja sotsiaalhoolkeandekeskuse juht Vanda Birnbaum. Foto: Arvo Tarmula

Reformierakonna poliitikute firma Südamekodud ostis äsja Lihula vanadekodu, selle aasta lõpus võtab firma üle ka uhiuue eurorahadega ehitatud erihooldekodukompleksi.

Praeguse vanadekodu (SA Lõuna-Läänemaa tervishoiu- ja sotsiaalhoolekandekeskus) pidamise lepingu allkirjastasid Südamekodude juhatuse liige Martin Kukk ja sihtasutuse juhataja Vanda Birnbaum 31. augustil.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mati Põdra
Mati Põdra

Kaie Ilves sai järjekordse sitaämbri Lihula poole läkitatud. Seda nad seal lehetoimetuses märkavad kiiresti, kui midagi nende jaoks paranoiliselt kahtlast toimub – aga kui Lihulas tuleb esimest korda kokku noorte sümfooniaorkester, kelle mängijad Kärdlast, Haapsalust ja Lihulast mõtlevad palju kõrgemates kategooriates kui “meie ja teie maakond” ning ühinevad selleks, et sellest sünniks Muusika suure algustähega – siis pole ajakirjandust kuskil…

JÜRI
JÜRI

NII ON!!!

Elle Saar
Elle Saar

Kuulge nimetud trollid, kas on valus ka nii loll olla ? Kui seadus lubab neid osta ja müüa siis pole vahet kes seda teeb. Ühtviisi maksame ikka, olenemata mis nimi on omanikul.

neid
neid

seadusi teeb roosamanna punt

jah
jah

järgmisena lähevad lastekodud

läänlane
läänlane

Kas äärmine küünilisus või äärmine lollus?

vanake
vanake

Eks see viimane. Ootame kuni see proua sotsiaal ise vanadekodu teenust vajab. Ega see paar aastakest pikalt kesta…..

wpDiscuz